Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Gość JSK

nie wiem jak u innych ale ja nie bardzo mogę to sobie wytłumaczyć, jak w temacie, do tego energiczny, pracowity, dobrze zorganizowany oraz poukładany, twardo stąpający po ziemi, do tego , szczery, skromny ;) i pokorny a na dokładkę cierpliwy, uczuciowy i z poczuciem humoru :) Ogólnie uważam się za normalnego faceta, optymistycznie nastawionego do świata, który szuka w życiu szczęścia i stabilizacji. mimo tych powyższych cech jakoś nie mogę sobie ułożyć życia; byłem 3 razy w związkach, każdy trwał dokładnie 3 lata...wszystkie skończyły się z inicjatywy drugiej strony, nie wiem czy jest sens szukać dalej, może lepiej niech ona mnie sama znajdzie, nie mam dużych wymagań wobec kobiety a jednak jestem sam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak możesz
nie miec żadnych wymagań? :) na pewno sa jakies cechy, które musza wystąpić u kobiety, która potencjalnie byłbys zainteresowany... a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carameldansen
czemu japonki płacza podczas seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK
pokorny to znaczy ze oddaję się całkowicie kobietom i robię dla nich wszystko nawet piorę i wieszam po praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda właśnie
Czyli sam widzisz: ciota jesteś i przez to na kobietę nie zasługujesz. Jaja ci obcięto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK
segreguję kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK-prawdziwy
jak widzę, ktoś się pode mnie podszył :/ jestem z Poznania pokorny w sensie: nie wywyższam się ponad innych, traktuję wszystkich jednakowo moje wymagania wobec kobiet: wykształcona, inteligentna, z poczuciem humoru, rozsądna, uczciwa i uczuciowa; myślę, że to raczej nie są wielkie wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymagania, wymaganiami :) a i tak liczy się chemia :) takie moje zdanie :) można znaleźć kogoś w 100 % pasującego do wymagań, a jak nie ma tego "czegoś" to i tak się to nie uda.. ale powodzenia :) w końcu jakiś przedstawiciel wlkp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
Nie w końcu, bo tutaj większość ludzi gdzieś z mazowsza lub wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
No poważnie, jak gdzieś kogoś poznaję to wszystko z centrum lub północy ;) a z południa ludzi jak na lekarstwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poludnie,
przybywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
W samą porę , o 13 hehe ale już po południu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poludnie,
nie znacie dnia ani godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
Może się tu jeszcze rozmnożą nasze ziomki :D będzie nas więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYSIA-DYREKTOR
Jarek K., to TY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poludnie,
zeby sie zaraz mnozyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam jeden...
Najwyrazniej zapomniales, ze mezczyzna musi miec swoje zdanie. Na krotka mete wydaje sie, ze taki facet jak ty to skarb. Na dluzsza, ktos kto nie ma swojego zdania, a jak ma to go nie broni, ktos z kim nawet nie da sie poklucic jest nei do wytrzymania. Sam jestem mezczyzna, ale powyzsze wiem po rozmowach z kobietami - dwa zwiazki moich przyjaciolek sie z tego powodu rozpadly. Wiec przemysl to, bo chyba w pogoni za byciem z kims za kazda cene, zgubiles gdzies swoje JA. Jak Ci sie to uda wroze Ci sukces, bo jezeli jestes naprawde taki jak piszesz - poukladany, przewidywalny, twardo stapajacy po ziemi i do tego nei straszysz wygladem - to sa to cechy porzadane przez kobiety. Tylko pamietaj - facet chodzi w spodniach, a w spodniach nosi jaja! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
Ok, mnożyć lub nie....byle nie dzielić ;) Autor gdzieś przepadł. Zostają najwytrwalsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poludnie,
przewidywalnosc, caly dzien pod sklepen z butelka wina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
taki tam jeden... A ja uważam, że prawdziwy mężczyzna bez opuszczania spodni powinien umieć pokazać, że ma jaja:P A co do cech autora, ja po etapie niegrzecznych chłopców, na których zresztą mocno się zawiodłam, zdecydowanie wybrałabym spokojnego mężczyznę. Więc autorze, głowa do góry, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
poludnie no nie o taką przewidywalność mi chodziło :P bardziej może sprecyzuję- stabilność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
aniulka- no szkoda by było, żeby fajny chłopak się zmarnował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×