Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokai27

Czy są mężczyźni którzy chcą dziecko bez naciskania?

Polecane posty

Gość ja też nie z tyck
ja nie chciałam miec dzieci, mąż powiedział że marzy mu się 3... jak na razie mamy jedno - dla mnie była to wpadka po 8 latach małżeństwa, mąż był i jest dzieckiem zachwycony i już snuje plany kiedy drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc jednak nie
Jak ktos zalozy taki temat, to zaraz zleci sie stado takich, które maja dzieci, bo to facet wrecz nalegal, naciskal, a to bzdura totalna. w wiekszosci przypadkow, to kobieta chce dziecko, albo w zwiazku przytrafia sie wpadka- ot cala filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOO Andzia !!!
Do osoby powyzej: to Ty tez jestes wynikiem wpadki i to Twoja mamusia Cie chciala a tatus juz nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOO Andzia !!!
"dokładnie tak jest, kobieta myśli naiwnie że jak złapie faceta na bachora to ten jej nie zostawi a tym samym prędzej ją zostawi bo kobieta po ciąży już pociągająca raczej nie jest " Taaa, wszystkie kobiety lapia facetow na dziecko a potem zostaja i tak same, bo po ciazy juz atrakcyjne nie sa... Skad Ty te teorie bierzesz? Chyba na wlasnym przykladzie, bo tyle jadu w Twej wypowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe u nas to mój mąż już bardzo chce dziecko, a ja nie chcę wcale póki co;) ciągle o tym gada, opowiada jak będzie się zajmował, wychowywał, ile weźmie urlopu żeby się nami zająć i jak bardzo o tym marzy. najchętniej już by dziecku pieniądze na lokatę odkładał;) super to jest - taka dojrzałość mężczyzny, odpowiedzialność, świadomość, że on bardzo pragnie dziecka i jest na to gotowy. no ale fakt, ma już 31 lat. póki co, jako że ja nie chcę i na razie inne priorytety mamy, to przełożyliśmy tę decyzję na koniec przyszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez niestety wokol swoich znajomych nie widze zadnej pary ktora ma dziecko bo oboje rodzice tego chcieli. Ale ja mysle ze powodem byl glownie wiek kobiet ktore chcialy bardzo dziecko okolo 21 lat i sie nie dziwie ze facet w wieku 21 lat tak nie teskni za dzieckiem jak kobieta. Ja tez spotyklalam na swojej drodze" facetow ktorzy raczej nie garneli sie do bycia ojcem. Kiedy po ktoryms tam razie zaczelam myslec tak jak autorka, ze nie ma takich co chca to nagle spotkalam kogos kto nie dosc ze mi sie spodobal to jeszcze sam zaczal pytac o potomka. zaskoczyl mnie tym bardzo no i jestem w ciazy spokojna ze to nie byl przymus a naprawde wyczekane dziecko. Moze poprostu wczesniej nie bylo mi to dane z jakis nieznanych mi powodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×