Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiatmjn

kurs na opiekunke-pilne

Polecane posty

Gość wiatmjn

chcialabym sie dowiedziec w jakich miejscowosciach odbywaja sie takie kursy jaka jest ich cena i czy byl ktos na takim kursie ?? prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LandryNaaa
JA robiłam w zeszłym roku taki kurs, płaciłam 120zł. Był on przyspieszony, bo trwał tylko 4 dni, ale za to po 10 godzin dziennie.. Jak masz jakies pytania to pisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooopieekunkaaaa
a gdzie robiłaś taki kurs??? u nas sobie zycza ok 1000zł czyli masakra:/ LandryNna czkamy na odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LandryNaaa
robiłam go na Śląsku.. Ale wiem, że ceny wahają się od 100-200/250zł. Nie wiem gdzie Ty znalazłaś taki za 1000zł..! Teraz przed wakacjami to wątpie, że gdzieś będą organizować takie kursy. Ja robiłam go w listopadzie w ten długi weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiatmjn
mozessz podac np strone albo dokladnz adres nr telrfonu___ ? mi to obojetne gdzie ja sobie dojade co prawda wolalabym na podkarpaciu ale jakos dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekunkaZG
Osoby chętne na refundowany kurs- opiekunka dziecięca proszę o kontakt melissar@wp.pl Jedyny warunek- osoba musi być zarejestrowana w UP jako bezrobotna. Kurs skierowany dla osób z województwa lubuskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×