Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oliv26

samotna matka

Polecane posty

Gość Oliv26

witam!!! Jestem w drugim trymestrze ciazy, nie wyszlo mi z moim partnerem i zostalam sie zupelnie sama. Obecnie przebywam za granica, chce wrocic do Polski i mam pytania gdzie bym sie mogla starac o jakies dofinansowanie. Po powrocie jakbym tylko miala jakas mozliwosc moglabym popracowac 2-3 miesiece. Moim problem jest rowniez, to ze nie mam gdzie mieszkac, niestety moi rodzice nie zyja, a na pomoc rodziny nie mam co liczyc. Chcialabym sie ubiegac o zamieszkanie w osrodku dla samotnej matki, tylko nie wiem czy pobyt jest platny i kiedy nalezy sie o to starac. Jak ktos jest zorientowany w temacie to prosze o info. z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhgbvtgfvbtgf
jak przykro, że zawsze mysli się po tym jak się tyłek nadstawia.... Eh szkoda dziecka jak zwykle bo ono płaci za głupotę rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka petronelka
jesli jestes w europie zachodniej to zostan za granica. tamtejsze panstwa o wiele lepiej troszcza sie o samotne matki. dostaniesz dofinansowania i bedziesz zyla niemal jak poczek w masle ze swoim dzieckiem, wiem bo znam takie. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to nie jej wina,
że trafiła na nieodpowiedzialnego faceta!!! Jeżeli dwoje ludzi ze sobą współżyje to zawsze trzeba się liczyć z ewentualną ciążą. Normalny facet byłby tego świadom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×