Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawo natury!

W seksie to kobieta ma zadowalać mężczyznę, a nie odwrotnie!

Polecane posty

„A pralke buduje i kontrsuuje moze jeden czlowiek? Koles, nie osmieszaj sie" To ty się nie ośmieszaj. Najpierw twierdzisz, że facet może STWORZYĆ pralkę, a teraz nagle potrzebujesz całego zespołu. Pralka nie jest tak złożonym urządzeniem jak samolot. Porównywanie tych urządzeń jest po prostu śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, miło by było, ale boję się powtórki Kubowej i Fidela Castro, bo ja w upale zaczynam się robić mocna.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
facecik dostał po doopie i poszedł spać... bidula :( no nic, pojdę spac niezaspokojona mimo moich 12 punktow procentowych przewagi w receptorach ;) Dobranoc dziewczyny i oby takie mieczaki złazily nam z drogi i nie obslizgiwały drogi do szczęscia bez względu na to, co pierdola statystyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa, Skromna.🖐️ Tak ode mnie. Według tamtego artykułu włączając się do nauki, zaniżamy jej poziom. Ciekawe, czy on wie, że pierwszą programistką była kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Deka,Ty to wiesz, ja to wiem, ale on nie wie :( tego w statystykach nie piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
Drogie panie, w nauce to ustepujecie facetom. Nie ma do co tego zadnych watpliwosci. Nie ma ZADNEJ powszechnie znanej kobiety WYNALAZCZYNI. ZADNEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Sader... taaa... a curie-sklodowska nie byla kobietą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
A co Sklodowska wynalazla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kobiety były odcinane od możliwości nauki. Poza tym spora część wynalazków jest skradziona albo powtórzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria Curie-Skłodowska Odkryciem promieniotwórczego pierwiastka radu uczyniła duży krok w rozwoju fizyki atomowej, a także terapii raka. Była kobietą pełną pasji i determinacji. Całkowicie oddana nauce ostatecznie zmarła w wyniku choroby wywołanej kontaktem z substancjami promieniotwórczymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
Bo kobiety były odcinane od możliwości nauki. Byly, nie sa juz od kilkudziesieciu lat, a mimo to NIE MA zadnej powszechnie znanej kobiety wynalazczyni! ZADNEJ. Dekolagowata, jak wytlumaczysz fakt ze rankingu 100 najlpeszych szachistoow na swiecie jest .... jedna kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
Odkryciem promieniotwórczego pierwiastka radu uczyniła duży krok w rozwoju fizyki atomowej, a także terapii raka. Nadal nie wiem co Sklodowdka WYNALAZLA. Ja mowie o kobietach wynalazczyniach! Nie ma zadnej kobiety wynalazczyni ktora by byla powszechnie znana! ZADNEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
No i ciąży na nas "obowiązek" zamążpójścia. Do dzisiaj. hahahaa To ze przebywacie z kims inteligetniejszym to akurat dobrze wam robi. Z kim sie zadajesz takim sie stajesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
Ale jakos w rankingu 100 najlepszych szahcistow Cie nie widze. Jak wytlumaczysz fakt ze w tym rankingu jest tylko JEDNA kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sader to Ale-cośtam. Amen. Nie wynalazłyśmy niczego do XX w., a w tym też nie, bo się nas zwyczajnie pomija. Teraz jest "współpraca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
A ja nie lubie szachów... a za to mam kupe innej wiedzy i co z tego? Ktos mnie doceni? NIE, bo mam jajniki a nie jądra... a idzcie w cholere... dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
Nie wynalazłyśmy niczego do XX w I to zdanie mowi wszystko o kobietach w nauce. Widac ze wyciagasz wnioski z tekstu pani Zuraw hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wytłumaczę to faktem, że jest to gra trudna, wymagająca umiejętności przewidywania i planowania i...nudna. Kobiety się tym nudzą, bo widzą w tym to samo, co w piłce nożnej. Wolimy się wysilać w czymś, co nas nie nudzi. Uwielbiam piłkę nożną.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
Kobiety się tym nudzą, bo widzą w tym to samo, co w piłce nożnej. Wolimy się wysilać w czymś, co nas nie nudzi. Uwielbiam piłkę nożną hahaha Z tego co piszesz to nie jestes kobieta.... haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
Dziwne ze kobiety nudza sie wszystkim gdzie potrzeba jest ponadprzecietna inteligencja... ciekawa regula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie wynalazłyśmy niczego, bo nam nie wolno było. Amen. A teraz kulturalnie Cię pożegnam: S.P.I.E.R.D.A.L.A.J. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
Nie wolno, dzis Wam wolno i efekt jest taki sam. Wniosek jest jeden. Jestescie za glupie by cos wynalezc. Brutalna prawda, kotra was tak kole w oczy, stad takie zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurwa. A co TY wynalazłeś, tępy chuju? Szczycisz się swoją płcią, podczas gdy sam nie masz się czym pochwalić? Szczycisz się też tym, że mężczyzna jako pierwszy rozpoczął wojny, że jest okrutny, że to on jest złodziejem, że najczęściej faceci to kompletni debile z trudem czytający, że jesteście tak naprawdę embrionalnym odpadkiem po kobiecie? W.Y.K.U.R.W.I.A.J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
Najwiecej debili ale i geniuszy jest wsrod facetow. Faceci to plec skrajnosc, kobiety sa srednie, przecietnie, nijakie, bardzo podobne do siebie. Niczym sei nie wyrozniacie. Jestescie takie bezplciowe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awwqwqw
Dekalogowata uslyszala pare prawd i sie zdolowala, jak na kobiete przystalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Kobiiety zostaly zmiazdzone w dyskusji. Sedzia oglasza ciezkie KO. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×