Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawo natury!

W seksie to kobieta ma zadowalać mężczyznę, a nie odwrotnie!

Polecane posty

Gość Prawo natury!

W seksie to kobieta ma zadowalać mężczyznę, a nie odwrotnie! Facet może się spuścić raz i potem musi długo czekać na kolejny orgazm! Kobiety z kolei są wyposażone z łechtaczkę, która podczas stosunku daje im wiele orgazmów! Precz z debilnymi tłumaczeniami puszczalskich feministek z kafeterii, które zdradzają swoich mężów i uważają, że to mężczyzna powinien zadowalać kobietę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowe babskie pisemka wyprały im mózgi! To kobieta jest od tego, żeby zadowalać w łóżku mężczyznę! Tak już nas stworzyła ewolucja! Feministki z kafe chcą odwrócić naturalny porządek, bo są stuknięte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do vera icona
Prawda w oczy kole femino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem feministką, nigdy nie było. Mocno gardzę tym ruchem rozwrzeszczanych ogolonych na łyso kurrew. Nie o to chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien faceta
nic dziwnego ze zdesperowana jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien faceta
nie wszystkie tak alergicznie reaguja na facetow, widocznie masz jakies bardzo przykre doswiadczenia w temacie, wspolczuje w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Zdesperowana Domowa Żona
To chyba w przypadku Twojego męża! Inni z tym nie mają problemów! Nie słuchaj kafeteryjnych trolli, którzy zachęcają Cię do zmiany faceta! Na przedwczesny wytrysk jest wiele ''lekarstw''! Czasami jest on wynikiem stresu i ciężkiej pracy jaką wykonuje mężczyzna! Odpowiednie zadbanie o siebie może zlikwidować ten problem i pozwolić mężczyźnie, jak i kobiecie cieszyć się seksem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien faceta
moja nie potrzebuje wspolczucia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurrwa, no nie mogę juz czytać tego pochlipujacego popierdywania. :( Forum dla kobiet a tabuny "maczomenów" sie błąkają. Dla niektorych facetów Kafe to jedyne źródło kontaktu z kobietami, po to tu są. Zdesperowane prawiczki/pedały. :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja nie mam problemow. problemy ma ten facet ktory nie potrafi dojsc, ma problemy z erekcja itd a nie zdrowy napalony facet ktory za kazdym razem ma orgazm. a to czy potrafi przedluzac stosunek powstrzymujac wytrysk to juz indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriel26
to zalezy kto zarabia więcej w zwiazku ten dyktuje warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien faceta
wiesz wiecej o mojej narzeczonej niz ja? to faktycznie ja chyba gowno wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta narzeczona oczywiście ejst w formacie jpg i ma biust powiekszony w photoshopie :D pierrdolone mitomaństwo. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kobieta jest od tego, żeby zadowalać w łóżku mężczyznę! Tak już nas stworzyła ewolucja! Możesz mi powiedzieć, gdzieś takie bzdury wyczytał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmien faceta --> ah tak? w takim razie ty gowno wiesz o moim narzeczonym :D gabriel26 --> nie zawsze tak jest. ten dyktuje warunki ktory ma mniej do stracenia, ktory jest mniej zakochany, albo ktory ma silnejsza osobowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do vera icona
Tak czy inaczej piszesz jak femina! Żaden facet nie jest tutaj pedałem! Chcemy wam otworzyć oczy i pokazać jak jest naprawdę wy głupie, zapatrzone w siebie, egoistyczne debilki! Precz z feminizmem i odwracaniem naturalnego porządku do góry nogami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien faceta
nie gowno, tylko tyle ile sama napisalas, a co napisalas widac powyzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×