Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawo natury!

W seksie to kobieta ma zadowalać mężczyznę, a nie odwrotnie!

Polecane posty

Gość matacz ,,,..,,,,
mam całkiem inne zdanie o kobietach , a mianowice takie , ze to wspaniałe istoty ! ktore uwielbiam ... ale . masz to na co zasługujesz ! jestes durniem , masz za partnerke durnia , stad takie a nie inne zdanie na temat kobiet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Jakos nie poczułam sie zmiazdzona chłopcy... ale dyskusja z Wami jest bez sensu skoro wciąż przytaczacie te same argumenty które obalone zostały ze 3 strony temu. I po raz 20 powtórzę - pochwalcie sie WŁASNYMI zdolnosciami a nie innych wybitnych posiadaczy jąder. No tak... ale wy jestescie z grupy tych beznajdziejnych i dennych, poza mlaskaniem na babskim forum i gdakaniem nad cudzymi jajkami nie mozna od Was wymagać absolutnie niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiedmannn
Gdzie niby zostaly obalone? Jakies cytaty prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Dzień dobry Deka... pewnie znów beda sie lały wytarte frazesy o wyższości penisów nad pochwami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy mam teraz taki okres, że właściwie udaję, że pracuję, więc mam trochę czasu... I na dodatek będzie lało.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfas
Jakie wytarte frazesy? To sama prawda. W pewnych rzeczahc kobiety sa lepsze od facet a w pewnych rzerzach mezczyzni. akurat w mysleniu sa lepsi faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
w mysleniu jednak kobiety są górą, o czym przekonuję się codziennie niezmiennie w domu i w pracy od wielu lat. Einsteina i innych zmarłych geniuszy prosze juz do dyskusji nie mieszac, nie zyją i dajcie im świety spokój, brońcie sie własnymi mózgami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfas
W 2008 roku w Urzedzie Patentowym tylko 1,5 wynalazkow zostalo opatentowanych przez kobiety. To mowi wszystko o tym jak kobiety mysla. http://www.youtube.com/watch?v=ogO3af9F_cg - pare slow o inteligencji kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosyc mam tego kolesia
co przylazi na kazde topy i wymyslate swoje prawdy oprawach natury o tym ze orgam kobiecy jest silniejszy i ze mezczyzna w seksie meczy sie bardziej kurwaaaa mac wypierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfas
co przylazi na kazde topy i wymyslate swoje prawdy oprawach natury o tym ze orgam kobiecy jest silniejszy i ze mezczyzna w seksie meczy sie bardziej k**waaaa mac wypie**a A co moze sie bardziej nei meczy? dlaczego facet po sekse zasypia, a kobieta chce pieszczoty, przytulania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Półtora wynalazka? haha jak juz cos piszesz to podawaj od razu jednostki: procenty, sztuki, tysiace... poza tym trzeba by sprawdzic, jakiez to pierdoły do urzedu pozgłaszali mężczyźni, może przyrząd do prostowania spinaczy biurowych albo obierak do bananów ewentualnie gorset prostujacy krzywe penisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekalogowata nie denerwuj
sie ten pajac zaraz ci kaze siegnac do encyklopedii zebys sobie sprawdzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfas
CZYM JEST DLA CIEBIE MYŚLENIE, IDIOTO? Taka czynnosc, ktora jest dla Ciebie niedostepna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
ja nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że kobiety mocniej odczuwaja orgazm, byłes kobieta może wcześniej? A jesli seks Cie tak wykańcza to go nie uprawiaj... aaaa pewnie tego nie robisz, bo która by cie chciała? zostaje Ci tylko ręczny na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stul pysk zakompleksiony
prawiku walacy pod jpgi i bojacy sie ogladac redtuba w obawie przed wirusami i wysokim rachunkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfas
ja nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że kobiety mocniej odczuwaja orgazm, byłes kobieta może wcześniej? A czy moze byc kobieta by wiedziec ze jak walna w twarz kobiete z calej sily to odczuje to bardziej niz facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stul pysk zakompleksiony
ta jedzie na recznym az milo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stul pysk zakompleksiony
ile jeszcze razy pod roznymi nickami bedziesz pisal na pomaranczowo marszczony 5 razy dziennie cuchnacy fredzie? myslisz ze nie widac i nikt nie rozpoznaje sposobu pisania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedź to kochance w oczy a nie tu, pewnie już nigdy jej nie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Myslenie to raczej proces a nie czynność i tez sadząc po tym co wypisujesz, to rzadko poprawnie przetwarzasz dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfas
Jesli powiem to kochance w oczy to bedzie zadowolona, ze to ona ma lepiej niz ja. Trzeba byc idiota by sie z tego nie cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stul pysk zakompleksiony
kafara kochance jakiej kochance? tej w kalendarzu na przedpokoju czy tej na tapecie w kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×