Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bartek1987

Trojkat za karę

Polecane posty

Gość Bartek1987

Witam opisze wam moja historię i sami ocencie jej finał zaczęło się 4 lata temu w wakacje od samego ich początku był u mnie kuzyn z którym ciągle byliśmy na fazie (na Spidzie głównie) oczywiście trawy i alkoholu nie załowaliśmy sobie. jednego dnia poszedłem na strych i przypadkiem znalazlem opakowanie po kondonie które na pewno nie było moje, wkurwiony poszedłem do zony i PYTALEM czyje to i z trudem się przyznała że ostatnio zasnalem a ona z tym kuzynem trochę wypili i się tam Bzykneli! od razu Wiedzialem że już z tego nic nie będzie bo zdrady nigdy nie wybacze ale była kłótnia potem poszedłem do kuzyna który nie wiedzial że ja już wiem i wysypalem po kresce jak gdyby nigdy nic trochę wypilsmy i wtedy wpadłem na pomysł, w nocy ona żeby chyba przeprosić sama bez żadnego mówienia weszła pod kołdre i ZACZELA mi go Ssac jak Skonczylem to odczekala chwilę i chciała znowu i wtedy jej powiedzialem że skoro i tak on juz ją mial to jak nie chce się zaraz pakować to robimy trójkąt na początku była strasznie na NIE ale jak chciała zostać to musiala :D i wtedy poszedłem do pokoju obok do kuzyna z piwkami i dobrym gramem którego od razu zajebalismy a po ok 15 min ona weszła w szlafroku związanym tak że nie było widać że nawet majteK nie ma, po jakiś 2 minutach gadania Chuj wie o czym spytałem na co czeka i wtedy zdjęła ten szlafrok ( żebyście widzieli mine kuzyna :D) i powiedzialem mu że wiem i za karę musi z nami dwoma to zrobić, na momencie mielismy spodnie przy kolanach a ona kleczala przed nami na zmianę biorąc do ręki i do buzi później jeden ją posowal a drugiemu Loda robiła aż doszliśmy. teraz już dawno po rozwodzie jest i mam super kobietę a ona już na zawsze zostanie zwykla szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45444444444444444
kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45444444444444444
powinni was wykastrowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45444444444444444
napewno prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek1987
Nas? ja bylem zawsze wierny to jej się chciało na boku kombinować a po drugie do niczego siłą nie zmuszalem a co do bajki to to nie jest bajka tylko to była gruba na maxa faza na której ciężko było normalnie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45444444444444444
masz 23 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek1987
23 To nie ale blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek1987
No niestety tak wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marna prowokacja... Że niby na spidzie wam stawały kutasy? Prędzej pikawa by ci stanęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek1987
Cóż teraz to dopiero jestem zokochany. A moja nowa dziewczyna to własciwie jeden kolo z sąsiedniego bloku. Rypiemy się nawzajem ochoczo aż dym idzie. I to bez zadnego hajcu. Że też marnowałem tyle czasu siedząć z tą zdzirą. A mój przyjaciel Tomek, to nawet ma takie wąsiki jak Adam Małysz i powiem wam, że czasem myślę, że to sam mistrzu łąduje mnie w dupalka. Cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek1987
po Spidzie staje i jak jest dobra laska to bez większych problemów o ile za dużo nie weźmiesz a ten co Podszyl się za mnie wyżej chyba ma jakiś problem z kobietami i tak odreagowywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek1987
teraz na pewno nie ma nas w dupie, ale miala mnie nie raz z tylu bo to taka laska która po 3 Piwach praktycznie nie miala zahamowan(i akurat tego mi brakuje najbardziej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×