Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vanitykitty

Moje kolczyki.

Polecane posty

Gość LAAAA .
NIE PODOBA MI SIE :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xRonix
mi sie podobaja i uwazam ze nie wszystki pasuja op prostu a tobie jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam najbardziej lubie kolczyki w sutkach. przy sterczacych cycuszkach widok jest zajebisty.... :) w cipce tez jest bardzo, baaaardzo ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjuszaaaaaaaaaaaa
a mi sie podobaja Twoje kolczyki. musisz byc fajna i madra osoba bo tak tu po Tobie jada jakies scierwa a Ty do tej pory nie stracilas cierpliwosci . nie martw sie. tak to juz jest ze jak ktos wyroznia sie i wyroznia sie nie w ten sposob co nakazuja kanony i idealy to jest odrazu zjechany. w tym swiecie liczy sie tylko przecietnosc i klasyka/ideal wymyslony przez kogos. jak ktos odbiega od normy to jest nikim. a tak poza tym to skad jestes i czy zajmujesz sie tatuowaniem rowniez? ja jestem z warszawy i szukam dobrego salonu/osoby ktora zajmuje sie tatuowaniem bo mi sie zamarzyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .vanitykitty
mam dwa ulubione salony w Warszawie http://www.dereniowa.pl/ tam naprawde maja poziom oraz w warszawie na okopowej dzialaja od 1991 i sa swietni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .vanitykitty
Już nie jadą po mnie :( Hallo Vera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icona vera
bo dalam dupy murzynowi i boli mnie teraz bardzo ale dal mi 15 zlotych mam na podpaski i czopki do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×