Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boje sie chorob wenerycznych

Obsesja na punkcie chorób wenerycznych

Polecane posty

Gość boje sie chorob wenerycznych

Boje sie kochac ze swym partnerem, gdyz obawiam sie ze moze byc nosicielem jakiegos paskudztwa. Wiadomo, ze badania by mnie uspokily, ale to tez nie daje 100% gwarancji. Niektore wirusy rozwijają sie nawet 5 lat zanim dojdzie do jakichkolwiek objawów. Strach przed zachorowaniem odbiera mi chec na seks :( On jest rozwodnikiem, mial tez bogate zycie erotyczne hmmmm. Nie wiem co robic... Seks w gumie ok , ale przeciez guma moze peknac :( Co radzicie w mojej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie chorob wenerycznych
Nikt mi nie pomoze?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdt5dfd
Mam tak samo i nie wiem jak się przemóc. Na dodatek jestem dziewicą ale nie pedofilką by spać z 18latkiem prawiczkiem:/ Nie wiem co poradzić bo sama mam ten problem. Nawet się zaszczepiłam przeciwko 4 typom hpv silgardem ale przeciwko hiv i kile szczepionki nie ma. Jest tylko jakiś płyn przeciw hiv ale nie interesowałam się tym bo nie wyobrażam sobie stosować go za każdym razem. To byłoby bez sensu i trochę paranoidalne. Ja chyba po prostu założę, że mnie trafi jakiś wirus po obcej babie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie chorob wenerycznych
Ja jestem zaszczepiona przeciwko HPV. Z tego , co sie dowiedzialam z roznych źródeł to w wielu przypadkach choroby przenoszone drogą płciową są odkrywane w momencie wysokiego zaawansowania, kiedy powodują zniszczenia dla ciała oraz kiedy trudno je wyleczyć, mało tego- jest ich tyle odmian, tyle szczepow bakterii, ze trzeba by bylo zrobic multum badan. Nie wspominajac juz o takich infekcjach jak np grzybica czy rzesistkowiec, na które zadnej szczepionki i profilaktyki nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie chorob wenerycznych
Psycholog mnie nie ochroni przed infekcjami i wenerami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psycholog ma cię wyleczyć z fobii, a nie uchronić przed światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×