Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jeta1

znowu z nią rozmawiałem na skypie... teraz to już oszaleję

Polecane posty

pierwszy raz na dźwięk kobiecego głosu zesztywniałem.... cholernie podoba mi się jej seksowny głos, ale sam nie mogę uwierzyć ,że wystarczyła sama barwa.... nie gadaliśmy o niczym związanym z seksem, a mi po prostu stanął ;/ masakra jakaś.... dla mnie to znak, że muszę ją poznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sromotnik
niektore dziewczyny maja taka barwe ,ze obojetnie co powie ,to facet juz jest sztywny :) a jak do tego wiesz ,ze jest ladna no to juz wiele nie trzeba ,aby wyobraznia zaczela dzialac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka: 1. nie pisze do Ciebie 2. to nie jest Twoje forum, rzadz sie wlasnymi stringami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez cos napisze
karle w szpilach dokoncze za Ciebie... nie jednemu stanął ością w gardle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty zawsze malutka dodajesz... :P jakbys miala takie branie to nie kisilabys sie calymi dniami na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez cos napisze
karle w szpilach jak sie do kogos zwracasz to pisz do kogo konkretnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlem totalnie skopany po lotach i w takim stanie nigdy mi sie nie zdazylo zesztywniec... nawet na widok dziewczyny a tu sam glos i bach... nosz k***a a rano trzeba wstac ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez cos napisze
przyszlem? chlopie ograrnij sie!! PRZYSZEDLEM jak jej tak bedziesz na tym skypie prosta slowianszczyzna gadal to ja zrazisz do siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka minelas sie z powolaniem...zostan naczelnym przypierdalaczem narodu... wszedzie cie pelno a Twoje komenty jedynie obrazaja nie wnoszac nic do sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze, ze jestem skopany..cud ze nie przekrecam literek ... nosz k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez cos napisze
nie wiem jakos tak smiesznie zironizowac mozna Twoj nick :D:D nie powiem rozbawilo mnie to... hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez podobno mam
taka barwe głosu, ze najgorsze w tym wszytskim jest to, ze nie wszyscy wierza, ze jestem dorosła osoba :O :P a swoim smiechem, powalam na kolana :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka... nie jestes na miejscu mojej kobiety , dzieki Bogu i Partii... za tepa jestes na taki zaszczyt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nie ma dzieciecego glosu wlasnie... ma taki zajebisty seksowny i powaznie brzmiacy... masakra... nie spotkalem sie w realu z czyms takim :) najgorsze, ze jej to wyjawilem... potraktowala to z przymruzeniem oka i obrocila w zart :) ale jest mega.. a ty malutka.. urosnij wkoncu dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze jest to ,ze: 1. jebane polaczenie z afganu przerywa...wiec poprosilem ja by do mnie mowila a ja jej odpisywalem :P 2. kolega z "celi" sie wkurwial ,ze tak pozno w nocy nawijam i dre sie do tego mikrofonu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalosna jestes Ty..zfrustrowana laska przekonywujaca cale forum, ze jest taka zajebista...:P nie jestes, bo gdybys byla to nie pisalabys takich debilizmow i nie siedziala tu non stop. wszyscy cie olewaja i slusznie jak jestes taka p***a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczencze
powinni ci wlac w uszy rozgrzany cynk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeta1 lepiej wracaj
do sklejania modeli bo z kobitkami to ci do dupy wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczencze
palce go swierzbiły :p jak nic nie dba o higienę :P musial sobie ulzyc wymyslajac sprosna historie, daleko od domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslisz że ten szpital jest
daleko od jego domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×