Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jola1982.02.11

torebki damskie

Polecane posty

Gość Jola1982.02.11

Witam czytelniczki. Co sądzicie o kupowaniu torebek damskich w sklepach internetowych? Mnie to raczej nie przekonuje bo ja muszę dotknąć , obejrzeć i sprawdzić przed zakupem. Pytam bo mój przyjaciel przesłał mi meila że otwiera właśnie taki sklep http:www.torbeo.pl Nie chcę zapeszać ale ja mu nie wróżę sukcesu... Jakie jest wasze zdanie w tej kwestii? Kupujecie torebki przez internet lub na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia duhnam
reklama??:o kupuje torebki na allegro i ebayu i zawsze jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny.pl
Ogólnie rzecz biorąc lubie zakupy w sklepach interentowych,więc zakup torebki nie byłby dla mnie węekszym problemem. Uważam też ze wybór jest o wiele większy niż w sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Świetne rzeczy ma sklep na stronie www.torebki-skorzane.pl . Warto stąd zamawiać – tanio, a skóra 1 gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torebek w sklepach jest masa... ogromny wybór. Jednak to nie dla mnie, gdyż wolę coś bardziej unikatowego.. coś co nie każdy posiada, jednak jest stylowe i nie kiczowate. Takie też torebki kupuję na allinside.pl modne, wytrzymałe, tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojej dziewczynie zamówiłem skórzaną torebkę.. bardzo elegancką i nie za drogą ze sklep-torebki24.pl bardzo jest zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na http://odkupuj.pl dużo fajnych torebek i to w niskich cenach. Z pewnośćią znajdziesz coś fajnego dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×