Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie.do.dziewczyn

dziewczyny powiedzcie

Polecane posty

Gość pytanie.do.dziewczyn

czy jak poznajecie nowego chlopaka,jest fajny itp.ale ma szarawe zęby tzn.bardzo przebarwione itp. Czy to duzy minus?czy taki chlopak na wstepie ?duzo traci w waszych oczach? Czy brzydzily byscie się calowac z kims takim?(oczywiscie zakladając ze gosc myje zeby i nie smierdzi mu z ust) prosze o szczere odpowiedzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwno gra
Kup sobie białą perlę system a może nie będziesz musiał tutaj takich pytań zadawać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanusia92
jesli zeby sa przebarwione ale nie zepsute to jeszcze moze byc...aczkolwiek troche to przeszkadza. nie brzydzilabym siecalowac ale nalegalabym by cos z tym zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie.do.dziewczyn
ok dzieki za odpowiedzi. Odpisze ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie mam bieluskich
fakt zwracam uwage na zeby - ale wlasnie na to czy czyste i nie zepsyute, nie na kolor i jak bardzo sa proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie mam bieluskich
a co mozna zrobic z naturalnym zoltym kolorem zebow? Ewentualnie spilowac szkliwo i dac sztuczne. Po co? Lepsze wlasne niz jakies tam sztuczne ;) No jeszcze zawsze moze wyrwac wszystklie zeby i sobie szczeke sprawic :classic_cool: ja tam wole naturalne ;) Byleby czyste, byleby nie capilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś chyba z ryjka ci
śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie.do.dziewczyn
mi?? Nie mi nie smierdzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś chyba z ryjka ci
czuć czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość to takie klapki na oczy. Jak się zakochasz to czasem nie zauważasz wad tej drugiej osoby. Więc taka pierdoła jak przebarwione zęby jest zupełnie nieznacząca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie.do.dziewczyn
no tak ale pierwsze wrażenie tez się liczy :) i na pierwszym spotkaniu jeszcze nie ma milosci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny.chlopakkk!
ja nie mam tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×