Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niewiemgdzie

pozostałości po ciązy jak się tego pozbyć??

Polecane posty

Jakie powinnam wykonywać ćwiczenia na boczki i pupę ?? w ciązy przytyłam 21 kg zrzuciłam wszystko nawet 3 kg wiecej nie ważyłam przed. ale zostały boczki i duza pupa niby wciskam sie w rozmiar 28 mam 176 cm ale przez te boczki wszystko mi sie wylewa i pupa tez nie wygląda ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylewa się bo za mały rozmiar
pewnie to nie tłuszcz ale rozciągnięta skóra...raczej ćwiczeniami tego nie usuniesz a biodra pewnie większe bo kości miednicy się rozchodzą w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze mowiac to zakladam te spodnie znaczy sie przymierzam dla motywacji. na codzien nie chodze w nich przeciez:) to chyba nie jest rozciagnieta skora:) to sa po prostu wałki tłuszczu . w nogach schudłam w biuscie w talii i mam tylko taka opone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest jej dziecko
z brzucha ciezko zrzucic, musialabys biegac, to i od razu z tylka by spadlo. pomysl o 30-sto minutowym wieczornyj, czy kiedy tam mozesz biegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest jej dziecko
z brzucha ciezko zrzucic, musialabys biegac, to i od razu z tylka by spadlo. pomysl o 30-sto minutowym wieczornyj, czy kiedy tam mozesz biegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest jej dziecko
z brzucha ciezko zrzucic, musialabys biegac, to i od razu z tylka by spadlo. pomysl o 30-sto minutowym wieczornyj, czy kiedy tam mozesz biegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! odwieczny problem mamusiek... brzuszek i boczki! Skąd ja to znam. Po drugim dziecku to mi już taka oponka wyrosła, że aż wstyd. I niestety bieganiem to wszystko można załatwić, ale z brzuszkiem tak łatwo nie pójdzie. Bieganie dobre jest na rozgrzewkę. Ja ostatnio znalazłam fajne ćwiczenia tutaj http://kobieceprawdy.pl/article_style/talia_osy.html Wydaje mi się, że są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieganie! Na początku tylko i wyłącznie, po jakimś czasie możesz dorzucić ćwiczenia siłowe, angażujące pośladki, mięśnie ud i tak dalej. Do tego dieta, ogranicz tłuszcze, węglowodany proste, tylko dużo białka i węglowodany złożone pochodzące z ryżu, kaszy, warzyw i owoców. Oprócz tego możesz sobie wziąć jakiś suplement (bo warto zwiększyć liczbę posiłków do 5 na dzień, wartościowych, lecz mniejszych kalorycznie, pozwoli to przyśpieszyć metabolizm, czy to białko w proszku czy np. wyciąg z zielonej herbaty, która przyśpiesza przemianę materii. Zajrzyj sobie na hellhound.pl, zakup zielonej herbaty to wydatek około 20-30 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×