Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cala sie trzese

piescilam sie z czarnoskorym a mam meza

Polecane posty

Gość Czlowiek_z_bliznami
Bardzo. To z jednej strony dobrze, z drugiej źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czlowiek_z_bliznami
Ale ogólnie fajny i przyjazny ze mnie typek ;) Tylko nie fajnie by było mi dawać powody do uznania że nie mam nic do stracenia i tak dalej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czlowiek_z_bliznami
Achhhh może usłyszę w wiadomościach że wściekły mężczyzna porąbał żonę na wieść o jej zdradzie z murzynem.... od razu cieplej na sercu by się zrobiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdaeee
Zdesperowana Domowa Żona jestes dziwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czlowiek_z_bliznami
Egzotyki? Buhaha poprostu liznięcie podczłowieka, człowieka niższej rangi. Niby Homo Sapiens Sapiens a jednak nie, bardziej w stronę Homo Neandertalsis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciales napisac "jestes dziwka?" czy chciales sie zapytac czy jestem i nazwales mnie dziwka? jezeli pierwsze odpowiem, ze nie, nie jestem dziwka, nie puszczalam sie nigdy za kase, ani murzyni nie sa w moim typie, tym bardziej nie mialam zadnego kontaktu seksualnego z takim, ani tez nie zdradzam nawet z bialym.. a jezeli druga opcja to dam ci po prostu w ryj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdaeee
uwazam, ze jestes kurwa zwykla, i pale ciapakom robisz... za darmo! podla mala dziwka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe...............
niezły temat - twoje kolezanki z pubu ju rozpowiediały wszystkim, że się lizałaś z babmusem.... ;) niedługo to dotrze do mężusia więc ruszaj do boju jesteś i tak już wolna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt z niktowa
takie rzeczy sa niewybaczalne. sama autorka wolała chwile rozkoszy niz całe zycie z męzem - przyznaj sie bo szkoda mi chłopa na taką szmate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×