Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciezka

dlaczego tak duzo waze

Polecane posty

Gość ciezka

Za gruba sie nie uwazam, chociaz do szczap niestety nie naleze (podoba mi sie taki szczapowaty typ wygladu dlatego pisze "niestety") ale waze 63 kg przy moich 164cm. Ja wiem, ze miesnie waza ale bez przesady az tyle ich chyba nie mam. Dosc intensywnie cwicze i duzo. Ale to glownie zajecia fitness sa i rowerowe, to raczej bardziej nastawione na spalanie. Zreszta nie znam sie na tym. Nie chodze dla samej utraty kg ale bylby to mily "efekt uboczny". Ile razy powiedzialam komus ile waze, to nie wierzyli. 3 osoby do tej pory mnie sprawdzily, tzn postawily na wage. Szczeke zbieraly z podlogi, ze jednak nie sciemniam z tymi 63kg. No ale chcialabym, ze mnie mozna bylo nosic na rekac (przynajmniej pare metrow) bez zadyszki ;) I grubokoscista raczej nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to kamienie kałowe
Uważaj, to może być niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezka
No nie martwie sie az tak bardzo. Z tymi miesniami to przesada, nie wygladam jak paker. I bym sie nawet pewnie nad tym nie zastanawiala jakby nie reakcje innych osob. No to faktycznie, masz podobnie, fajnie ze nie jestem wyjatkiem ;) Zapewne jakbys zalozyla (albo ja) topik na kafe, ze mierzysz 173cm i wazysz 73kg to by Cie uznali za spaslaka, zreszta mnie tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezka
aaa, tylko no wlasnie - jedyna moja bolaczka jest to noszenie na rekach. Nie raz mnie ktos chcial "podrzucic do gory". Glupio mi jak facet mysli, ze waze mniej i jak sie zamachnie a potem mu zyly na skroniach z wysilku wyskakuja i mowi :"nie sadzilem ze jestes taka ciezka". Juz mi sie nie raz zdarzylo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezka
No to Twoje proporcje wagi do wzrostu jednak korzystniej duzo wygladaja niz u mnie ;) A w cycki mi nie poszlo na pewno, niestety :P Zreszta cycki az tak duzo wazyc nie moga raczej, bo to w wiekszosci tluszcz jest. Tluszcz jest w miare lekki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjk
Nie przejmuj się tak bardzo, że za dużo ważysz. Bardzo dobrze, że chodzisz na fitness. Możesz jeszcze do tego „dorzucić odpowiednią dietę i z pewnością Twa waga spadnie. Najlepiej zastosuj dietę 1500 kalorii. Polega ona na dostarczaniu wraz ze zjadanymi posiłkami nie więcej niż 1500 kcal. I w ten sposób można schudnąć. Główną zasadą diety 1500 kalorii jest jedzenie mniejszych porcji posiłków, ale za to w mniejszych odstępach czasu. Zwykle sugeruje się, by posiłków było pięć, które należy spożywać w odstępach trzy lub czterogodzinnych. Ważną zasadą jest także to, by kolację zjeść nie później niż na trzy godziny przed snem. Więcej szczegółów na temat tej diety znajdziesz na stronie http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2011/04/22/dieta-1500-kcal-jak-schudnac/ Polecam Ci te dietę, gdyż ja stosując ja zrzuciłam już cztery kilogramy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezka
No ale akurat ja sie tak odzywiam od zawsze. Jem czesto. Kalorii nie licze w sumie. Ale glodzic to ja sie nie lubie... Przed snem nie jem, bo wiadomo ze sie gorzej spi ;) Chyba od zawsze taka "diete" stosuje. Jedyne co to nie chce sie glodzic, bo jak mnie ssie to mnie brzuch boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipidowkaaa
przeciezx napisala ze chodzi na silownie... masz poprostu duzo miesni (co nie oznacza, ze masz wygladac jak paker) i miesnie waza swoje i moze masz tez ciezkie kosci, poza tym 63 kg przy 164 cm to wcale ni atak duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezka
co do sportu to akurat duzo sie ruszam, amatorsko:) i nie mowie,ze jestem gruba,bo sie taka nie czuje.Tylko wszyscy sie dziwia,ze nie wyglądam na tyle ile waze.Glupio mi jak mnie facet chce podrzucic jak piórko,po czym kończy caly zapowietrzony,ledwo oderwawszy mnie od ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezka
ruszac to ja sie na tyle duzo ruszam, ze juz na wiecej to bym nie miala czasu. Co to znaczy zwolnij z jedzeniem? Mam mniej jesc? No jakbym sie obzerala nie wiadomo czym to bym raczej az taka zdziwiona nie byla, dlaczego az tyle waze. Nie objadam sie raczej. I na pewno duzo sie ruszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesnie z bieganiem nie ida tak w parze jakby wam sie wydawalo- chyba ze uprawiacie sprinty?:P:P:P widzicie jakies wielkie miesnie na maratonczykach np? i dont think so..... poprawia kondycje, spala duzo kcal- ale jak sie za dlugo biega spala sie tez miesnia, a juz szczegolnie bez wlasciwej suplementacji- wiec chcialam tylko obalic mit- zaczelam biegac to pewnie mi miesnie urosly;p jakby miesnie rosly tak latwo to ja wygladalabym juz jak Arnold;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezka
Ale ja nie biegam. Nie lubie biegac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie mam pomyslu
ja tez duzo waze 58kg-160 i nie moge zejsc z tej wagi:O ruchu mam duzo niektorzy nie wierz,ze az tyle waze ale waga nie klamie juz nie mam pomyslu co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezka
No wlasnie... I tez nie wygladasz na tyle, co? Dziwne tak troche. Tez nie mam pomyslu. Niby obwody wazniejsze. No ale ile to juz razy mialam przypal, jak mnie ktos podrzucic chcial, bo myslal ze 10kg mniej waze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie mam pomyslu
moje wymiary to od gory-94,63,93 ale ta waga:O mialam mierzona tkanka tluszczowa i niby mam na minusie nie wiem jak oni to miezrza i czy nie klamia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezka
Sciemniali. Bo wynik nie mogl wyjsc na minusie ;) Nie ma takiej mozliwosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz mnie też to dziwi..ja mam 166 waże 90 kg a uwież mi nie powiedziałabyć ze jestem gruba ...nie wiem od czego to zależy szczerze mówiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×