Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Perwersja

Szukam mężczyzny,

Polecane posty

Gość numer999
ja lubię ja nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zepsułaś mi tematełłe. 😭 :D Serio szukam takiego, który nie lubi sernika :D ale dlaczego to powiem później. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel w zielonym bucie
zgłaszam się z odsuniętym już napletem. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zboczuchu :D 😘 Czy Twoje zgłoszenie oznacza, że nie lubisz sernika czy tylko, że nie masz sera pod napletem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpie sernika - mamy - teściowej (zawsze się obraża że nie jem :P) - żony - ani nikogo innego sernik to nie jest ciasto :O to syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z przykrością muszę napisać
że erotyczny schodzi na psy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel w zielonym bucie
Kupiłem se nowe buty :D Ser zostawiam w pochwie. Lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełno teraz prymitywnego
chamstwa i niewyszukanych wulgaryzmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubięRosół
Więcej: http://opowiadania.queen-online.pl/ - Kiedy skończyłaś, pociągnąłem Cię na siebie. Jakoś udało Ci się zmieścić głowę za zagłówkiem tylnego fotela, a ja dobrałem się ustami do Twojej cipki. Ssałem ją i pieściłem, żeby wynagrodzić te swoje paluchy w międzyczasie z Twojej pupy wypływała sperma, lecąc prosto na moją klatkę piersiową, ale jeśli lubię spuścić się na dziewczynę, to nie przeszkadza mi to, że będzie na mnie. Wylizałem Cię i zepchnąłem na siedzenie. - Odwróciłem Cię tyłem do siebie, tak, że klęczałaś na siedzisku. Wypięłaś biodra w górę, a ja zacząłem znowu Cię pieścić oralnie. Zacząłem od pupy, która cudownie wyglądała po stosunku, piękny otworek, zachęcając do wsadzania. Tak mnie to podnieciło, że nie musiałem długo czekać na erekcję. Lizanie Twoich warg było już tylko formalnością, chciałem jak najszybciej go w Ciebie wsadzić. - Ponieważ chciałaś ostro, to wpadłem na pewien pomysł. Kiedy próbowałaś o coś oprzeć się rękoma, dostawałaś klapsa w tyłeczek. Ja trzymałem Cię za włosy, lekko unosząc je do góry. Nie bolało Cię to mocno, bo starałem się wziąć w rękę wszystkie włosy a nie tylko kosmyk. Lekko unosiłem w ten sposób Twoją głowę i całą Ciebie nabijałem na sterczące prącie. - Och, jak mi się to podobało Pchanie od tyłu ma w sobie coś zwierzęcego, coś z natury, a jeszcze te Twoje rączki, Twoja pupa, która dostawała klapsy W końcu podniosłem Cię tak wysoko, że mogłem ręce przełożyć z Twoich włosów na Twoje piersi. Trzymałem Cię oburącz za boki, jak najszerzej, żebyś mnie czuła, a palcami wskazującymi drażniłem sutki. Sutki też mnie bardzo podniecały. Orgazm mieliśmy prawie razem ciężko mi się było powstrzymać, bo są w Tobie całe kopalnie seksu, ale po wcześniejszym wytrysku jakoś się udało. - Kiedy opadłaś na siedzenie, a z Twojej cipki powoli zaczęła wypływać sperma, wtuliłem się w Twoje uda i krocze. Przywarłem do Ciebie wargami i lekko lizałem, masowałem i ogólnie podrażniałem. Nie chciałem, żeby wyparowało z Ciebie podniecenie, ale to nam chyba nie groziło Pomyślałem sobie wtedy, dlaczego nie? Więcej: http://opowiadania.queen-online.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełno teraz prymitywnego
na tym też go nie brakuje. Szkoda. Tyle bylejakości wokół i tu też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mogłabym zapomnieć "wziąść" :D oraz osoby, która usilnie próbowała mnie złapać na błędzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przeczytałam :D ale sonda z udziałem pięciu mężczyzn jest mało wiarygodna. :p Dlatego czekam na kolejne wpisy. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×