Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deo anka wawa

skromna spotkanie rodzinne w święta - poradźcie co mogłabym podać?

Polecane posty

Gość deo anka wawa

Zrobię ciasto. Na pewno jajka ;) i sałatka warzywna a co do tego, coś niedrogiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna jono
mozesz zrobic zurek lub bardzo bialy, krokiety z kapusta i grzybami, na deser tez proponowalabym nalesniki. ja robie tak co siwta, smaze cala mase slodkich nalesnikow stawiam na stol i wystawiam dzem, pokrojone owoce, lody, jakis krem czekoladowy, i kazdy robi sobie swoj wlasny deser. mozesz uzyc ciata z krokietow tylko dodaj cukier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deo anka wawa
Chodzi o takie danie raczej na ciepło, pewnie posiedzimy dłużej więc coś będę chciała podać do np. klasycznej sałatki warzywnej. W sumie mam zamrożone krokiety z kapustą i grzybami oraz z mięsem ale to jakoś niespecjalnie z tą sałatką prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie, najpierw podaj krokiety z barszczem, pojedzą ciepłego! Następnie ciasto, kawa herbata .Potem podaj sałatkę i możesz jeszcze zrobić takie roladki są pyszne i ładnie się prezentują na stole.Sprawdzą się przy dłuższej wizycie (rodziny i znajomych). http://www.wielkiezarcie.com/recipe28371.html - jeśli nie lubicie łososia zastąp go dobrą szynką konserwową.Jakieś jajeczka faszerowane.Pomidory z majonezem czosnkowym, pod" pierzynką" z sera żółtego.Możesz też w rękawie upiec udka,albo kawałek mięsa,zamiast ochydnych wędlin ze sklepu.Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deo anka wawa
Rosól mi nie wychodzi tzn nie taki smaczny a ta roladka super się prezentuje :) tylko łosoś drogi ale skoro mówisz, że można zastąpić szynką konserwową to chyba się skuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaa cieeee ,ja też zrobię tą roladę :Dzaczepiście wygląda i pewnie super smakuje , uwielbiam łososia :D dzięki za przepis :D zamiast tego tuńczyka można by dać taką szynkę babuni co jest w biedronce ,jest taka cienko krojona ,mega plastry i wędzona ,pewnie tez by dobrze smakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wink wink
phi, lepsze nalesniki z roznymi fajnymi nadzieniami niz ohydne ciasta i babki, ktore wszedzie kroluja ... :P z tego co tu czytam na roznych topikach, to u wiekszosci swieta polegaja na tym, ze jest swinia na 10 sposobow i 10 nudnych ciast, co za nuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inbox(1)
ja tez podobnie jak panna jono robie nalesniki. jasne, mam tez babke i mazurka ale nalesniki tez robie zeby kazdy mogl sobie skomponowac wlasny deser. podaje jeszcze sosy smakowe, truskawkowy, czekoladowy, toffe i maslo bo tesc je nalesniki posmarowane maslem! smaze male, nie do zawijania ale do dekorowania. dzieciaki to uwielbiaja a i dorosli maja wieksza mozliwosc wyboru, smazysz kilka nalesnikwo a deserow masz tak naprawde cala mase, do wyboru do koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×