Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Reserr

Moja żona nie chce drugiego dziecka!!!

Polecane posty

Gość gość
Co ty w ogóle chlopie gadasz? Po pierwsze nie da sie nikogo zmusic a jak zrobisz to na sile bedziesz totalna swinia a co do porodu nie masz pojecia jaki to moze byc koszmar nie przezyles to po co sie wypowiadasz jezu jakie buraki chodza po tym swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co jest nie tak z większą różnicą wieku? Dlaczego uważasz ze to takie zle? Ja mam dzieci z różnicą czterech lat i jest ok, starsza byla juz odchowana, w miare samodzielna, mogla sie zająć soba, dwa lata to taki wiek kiedy trzeba dziecku poświęcać duzo uwagi, uczyć go samodzielnie jeść, siadać na nocnik, maluszek potrzebuje ciepła matki, mama to caly świat. Jak sobie wyobrażasz bieganie twojej ciężarnej zony za małym smykiem ciekawskim świata? Jak on się poczuje gdy mama sie odsunie zeby zająć sie mniejszym? Co ci da ta mala różnica? Im wieksza tym lepiej, można wiecej uwagi poświęcić dziecku, wychować usamodzielnić, potem takie starsze dziecko gdy pojawi sie drugie nie jest tak absorbujące a na dodatek moze byc pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze musiałbyś wiedzieć kiedy ma dni płodne. Dokładnie nie obliczysz, ale mniej więcej możesz sprawdzić ile dni od pierwszego dnia miesiączki. Poczytaj o tym, ale oczywiście temperatury jej mierzyć nie będziesz, nie wspominając o innych rzeczach. Po prostu mniej więcej np. 10 dni po okresie działaj przez kilka dni. Zawsze odlicza się od pierwszego dnia miesiączki. Porozmawiaj też z żoną. Jeśli mówisz, że to "nic takiego", ona czuje się niedoceniona i staje okoniem. Okaż jej zrozumienie, wczuj się w jej sytuację, mów, że jesteś z niej dumny itp. DOCENIONA kobieta na prawie wszystko się zgodzi. A to dla Ciebie :) https://www.youtube.com/watch?v=73bBHF4Ggpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże nie chce to nie chce. Może ma dość siedzenia z usmarkanym bachorem. Chcesz dziecko to niech ci urodzi a ty siedz 24/7 i zobaczysz jak to smakuje. Praktycznie każda kobieta wychowa dzieci sama a później chłopowi zadziera się dupa na 2 czy 3 bo gowno wie o wychowaniu dziecka. Jedzie sobie do pracy na 8 czy 10 godz albo co lepsze w delegację i ma wszystko w nosie a ty głupia nie śpij całe noce i dnie bo dziecko wyje. Mądra kobieta że nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamToSamo

To skoro zmieniła zdanie to niech zaproponuje coś w zamian, np. anal itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość try

Gadacie że facet jest egoista bo chce dziecko i babka nie chce, ale jak wam się zachce kolejnego dziecka to używacie podstępu żeby zajść i to jest ok. Ja jako kobieta uważam że babki to hipokrytki do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On31
Dnia 22.04.2011 o 19:25, Gość m jhngfbvdcsx napisał:

zrób innej jak chcesz mieć drugie dziecko. Skoro Kobieta nie jst gotowa to musisz sie z tym pogodzić. Poród to koszmar, nigdy nie zrozumiesz a powinieneś. Syn bedzie jedynakiem i pogódz sie z tym.

Tutaj robimy bardzo dużą krzywdę samemu dziecku. Gdy na świecie zabraknie rodziców, nie będzie miało rodzeństwa, oparcia w rodzinie. i będzie po prostu nieszczęśliwe. Nie ma nic gorszego, gdy wszyscy umierają i zostajesz sama. 

Wracając do tematu,  na spokojnie powinniście porozmawiać ze sobą. Wymuszanie na kobiecie dziecka, też nie jest dobrym pomysłem. Może przeżywa traumę z porodu, może ma jakiś uraz - to wymaga czasu. Ja czekam już 11 lat na decyzję, lecz mam nadzieję że się jej doczekam :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×