Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dupka Na Krzesle

Szok!!! Przeczytajcie co mnie spotkalo.

Polecane posty

Gość Dupka Na Krzesle

Dzis bylam u chlopaka i on poszedl kupe i ja siedzialam z jego tata sama w domu to byl jakos trzeci raz naszego spotkania i on do mnie ze czemu ja sie nie opalam taka ladna pogoda a ja taka zmieszana ze zle sie czuje i ucieklam na gore a potem jak byl obiad i zmywalam naczynia to on przyszedl odniesc talerz i tak siegal pod zlew ze twarz mial na wysokosci mojej waginy. No to ja sie udsunelam a on potem wstal i powiedzial czy wejde na stolek i mu siegne cos tam z gornej polki no to weszlam na ten stolek a on mnie za biodra mowi zebym nie spadla nosz kurde az odskoczylam i omal nie spadlam szybko mu dalam i skonczylam zmywac, nie powiedzialam nic chlopakowi bo nie wiem jak zareguje w koncu to jego ojciec i widze ze na mnie leci, ale sie nie ubieram wyzywajaco czy cos na co dzien sie nawet ta nie ubieram a co dopiero przy jego ojcu ale on nic i dalej co chwile jak glupi sie gapi na mnie to straszne jak mysliscie co zrobic? to nie zadna prowokacja ojciec sie rowiodl z jego ojcem i dawno nie mial kobiety i pewnie dlatego jest taki napalony ale to nie usprawiedliwia jego zachowania on jest i byl zawsze chyba jakims zboczencem bo w takiej piwniczce ma pelno gazet z golymi babami i plyty o kurde pewnie wali konia myslac o mnie a najlepsze ze niedawno bylismy z mpim chlopakiem na sesji zdjeciowej takiej razem ale kilka zdjec mialam sama i dziwne bo on bardzo prosil o te zdjecia a sa dosc ladne takie kobiece powiedzial ze chce miec zdjecie corki o kurde ale zal on pewnie zaspermil te zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha dziewcze
ale masz wyobraznie wkrecaj sobie wiecej moze w koncu cie zerznie jak tak bardzo chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupka Na Krzesle
ale w sumie to on mi sie poodobaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziapała2
łoooożeeszszszsz kurwa!... banują?... w demokacji?... kurwa!?... za Dodę pewnie... ale nic to... dziewczyna: dawaj staremu dużo dupala, niech coś jeszcze ma na starość, a jak zapłaci to już w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupka Na Krzesle
No bo on mial meza i widocznie ma ochote kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×