Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nuska531

niedojrzaly facet...

Polecane posty

Gość nuska531

jak postepowac z facetem, ktory nie jest jeszcze do konca dojrzaly do stalego zwiazku? raz sie zbliza jest wszytsko ok, potem oddala, potem znow zbliza i oddala.. mam juz dosc :( a tak go kocham......... czy taki sie wkoncu zmieni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby_to_hvje_cycate
Dobrze robi, bo jak poczujesz, że masz go w garści, to zaczniesz go olewać i zdradzisz. Tak więc plus dla twojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaccre
nuska, mam to samo.To jakaś pieprzona manipulacja jest.Raz jest czuly, kochany, zaglaskałby mnie na śmierć a raz zimny i niedostęony.. A najlepsze jest to, że ja nie mam tyle cierpliwości, żeby Go olewać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaccre
Kiedyś zalożyląm podobny temat i dziewczyny radzily olewać, odpuścić sobie...ale to takie trudne jest...jak się kogoś bardzo kocha...:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska531
mi tez wiele osob juz radzilo ze powinnam olac... tez tak juz mysle ze powinnam to zrobic, ale gdy prubuje jakos zaczac na nowo funkcjonowac, to on znow powraca, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×