Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ervvbb

ILE się czeka na unieważnienie??

Polecane posty

Gość ervvbb

po pierwszej sprawie, na której nie zjawiła się str. pozwana, sprawa sie oczywiscie odbyła, tamta dostała papiery z inf. o dalszym toczeniu sie sprawy itd. ILE to trwa?? po jakim czasie dostane unieważnienie?? wiem, ze chyb ajesli jedna str. sie nie zjawia trwa to nieco dłuzej, czy to prawda? PROSZE O ODPOWIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga,uwaga
unieważnienie czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ervvbb
a jak myślisz?:O jestesmy od lat po rozwodzie, zostały złożone papiery o unieważnienie małżeństwa - tylko bez moralizowani ana temat ze nie ma uniewaznienia itd itp :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia duhnam
moje kolezanka czeka juz 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ervvbb
2 lata od złozenia papierów czy od sprawy?? u nas jest juz po 1 wszej sprawie Ktos wie cos wiecej jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No, unieważnienia
małżeństwa nie ma, więc możesz czekać całe życie i sie nie doczekasz. A gdybyś chciała sprawdzić, czy twoje małżeństwo było ważnie zawarte, to zależy od diecezji. A dlaczego chcesz badac ważnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!! Nie wiadomo jak się odezwać. Pytam czy tak można bo o takim przypadku nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przeczytałaś topik? nie jest długi ! mój wpis nad Twoim chyba jest jednoznaczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa33 czy nie rozumiesz
ze nie jestes wiarygodna? Bo ty od razu miałaś małzeństwo niewaznie zawarte, zataiłaś swoją chorobę psychiczną i wielokrotne usuwanie ciąży. To sprawa twojego małżeństwa była prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo cichy odkurzacz
Ewa33, to ty sie tak rżniesz w tych frezjach aż ci sie we łbie pojebało? A już mialem zagadać na gg. Dopiro bym sie wpierdolił....!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj facet, jak chcesz
sobie za darmo poużywać, to zagadaj. Ona jest bardzo chętna, w końcu po co podawała swoje gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo cichy odkurzacz
No dej spokój Bede rżnoł głupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ervvbb
Ewa..a mi ich nie żal ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie szybko
bez sprawy zanajomy ksiądz podpowiedział mi ,że jeżeli proboszcz nie dawał ślubu tylko inny ksiądz to mam sprawdzić czy miał oddelegowanie na pśmie. Sprawdziłam ,nie było . Wysłałam pismo w tej sprawie i po 3 tyg było po wszystkim. Nawet nie byłam na żadnej sprawie. Sprawdź to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ervvbb
nie rozumiem, jak nie było sprawy???? musi byc :) ni emusi sie stawiac str pozwana... ale sparwa musi sie odbyc,,,, ja jestem juz po 1ej jakies 5 miesucy, dlatego pytam ile to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czekam
"a u mnie szybko" możesz rozwinąć temat??? ew proszę o kontakt na priv gosc_69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×