Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gdrgdrshbgsd

Codzienny ból głowy.. Od czego?

Polecane posty

Gość gdrgdrshbgsd

Kiedyś bolała mnie głowa tylko w czasie okresu. Później doszły bóle co 4,5 dzień.. Od jakiś 3 miesięcy głowa boli mnie CODZIENNIE. Czasami wystarczy mi nurofen a czasami potrzebuję triptanów. Jestem już wykończona. Nie mam siły.. Te bóle nie pozwalają mi normalnie funkcjonować, cieszyć się życiem. Myślałam, że problem tkwi w tabletkach anty, ale po odstawieniu ich nadal jest to samo.. Miałam robiony tomograf 3 lata temu, który nic nie wykazał. Czy ja będę się tak męczyć do końca życia? Moj zoladek pewnie juz wysiada od tych tabletek. Mam dopiero 20 lat i nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie sprawdzone sposoby
może jesz za dużo cukru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdrgdrshbgsd
Jedynie co to slodze herbate az 3 lyzeczkami. Slodzyczy jem malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie sprawdzone sposoby
jak słodzisz tyle herbaty i pewnie pijesz ją kilkukrotnie w ciągu dnia to się nie dziwię że nie jesz dużo słodyczy :O może masz kandydozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie idz do neurologa. ja mialam ciqgle tazkie bole, neurolog stwierdzil migrene. przepisal mi leki na recepte, bralam kilka miesiecy i przeszlo. to bylo 3 lata temu, teraz zaczyna znowu wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdrgdrshbgsd
właśnie ze mało pije.. chyba za malo bo z 3 dziennie. Nie potrafie konkretnie okreslic przyczyny bolu.. bo najczesciej zaczyna bolec mnie porą popoludniowa, nagle po prostu czuje takie zmeczenie, sennosc, ze az musze sie polozyc. Nie chce mi sie nawet mowic i pojawia sie bol glowy. Czasami mam rano zaraz po przebudzeniu, ale to pewnie od mojej daremnej plaskiej poduszki :O Nie jem juz zadnych zoltych serow, pikantnych potraw, staram sie nie stresowac glupotami, unikam alkoholu, nie pale, ale to nic nie pomaga.. Madz - bylam u neurogola we wrzesniu, tez stwierdzil migrene, przepisal mi polomigran, ale one nic mi nie pomagaly, glowa i tak mnie bolala. Mam umowiona wizyte na 2 maja, mam nadzieje ze tym razem mi pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie sprawdzone sposoby
relax koleżanko i zrezygnuj z cukru. ćwiczysz regularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie sprawdzone sposoby
a neurolog i TK głowy ponownie dobrze by było. i kręgosłup, kolega wyżej ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdrgdrshbgsd
nie cwicze w ogole :( jedynie co to czasami jak mam czas i jest ladna pogoda jezdze na rowerze. A co do kregoslupa to czesto czuje takie napiecie w odcinku szyjnym. Dzisiaj caly dzien boli mnie glowa i mimo 4 tabletek bol nie ustapil. Jestem juz uzalezniona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdrgdrshbgsd
Dziękuję za ten link. Tak jak mówiłam, ciężko określić co jest przyczyną ale jeszcze dziś (o ile pozwoli mi na to ból) zrobię te ćwiczenia. Chciałabym, żeby to było skutkiem bólu :( bo już na prawdę nie mam sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćma cme goni
Ja też miałam takie czeste bóle. Neurolog stwierdził migrene łykam tryptany i chyba zaczne profilaktyke amitryptiliną bo juz nie wytrzymauje tycg bólów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reghwehrthw
"gdrgdrshbgsd Dziękuję za ten link. Tak jak mówiłam, ciężko określić co jest przyczyną ale jeszcze dziś (o ile pozwoli mi na to ból) zrobię te ćwiczenia. Chciałabym, żeby to było skutkiem bólu bo już na prawdę nie mam sił." nioe rób wszystkich po kolei. jak masz takie napięcie, to stopniowo rozciągaj. najpierw najlepiej skup się na odcinku szyjnym, przechylenia głową w przód, tył, boki, ruszanie ramionami najpierw jednym kołeczko do tyłu kilkakrotnie, później drugim kółeczka do tyłu kilkakrotnie (ręce opuszczone), to ćwiczenie bardzo rozluźnia napięcie. stopniowo sobie rób, ale co dzień, chociaż kilka chwil na to poświęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bagatelizuj tego moja mama miała ciągłe bóle głowy, chodziła po lekarzach, miała tomografię i nic nie wykazało, lekarz stwierdził migrenę i mama brała leki 4 lutego bardzo bolała ją głowa i wieczorem straciła przytomność, jest w śpiączce już 11 tygodni:( pękł jej tętniak na mózgu i którym nikt nic nie wiedział a to dlatego że miała tomografię bez kontrastu bo w szpitalu nawet nie powiedzieli że lepiej zrobić z kontrastem bo jest dokładniejszy wynik, szkoda im było kasy frajerom je.anym, gdyby moja mama o tym wiedziała wiadomo że by dopłaciła za kontrast i teraz nie byłaby nieprzytomna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdrgdrshbgsd
ćma cme goni - codziennie lykasz te triptany? One sa drogie jak cholera :O A amitryptiline zalecil ci neurolog czy chcesz na wlasna reke? Poczytalam teraz o nim, sama bym chciala cos takiego :O xxkasiaxx - wspolczuje :( widzisz niestety zyjemy w takim kraju a nie innym.. jak sie czlowiek nie upomni to nic nie dostanie. Tetniak to powazna sprawa.. sama zastanawiam sie i boje czy go nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest naprawdę straszne co teraz przeżywam ale nie będę Wam tu smęcić dziewczyny jeśli bóle są częste i uciążliwe to koniecznie zbadajci się, nie dajcie się zbyć lekarzowi, bo każdy Wam powie że to migrena, tak jak przychodzi się do internisty i na każde przeziębienie dostaje się antybiotyk życzę Wam dużo zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem;/ ciagle ból głowy...nie potrafie juz tak żyć, tragedia. Czasami tabletki pomagają ale ile można, mam 20 lat i biore masę leków a co później? może to zapalenie opon mózgowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdrgdrshbgsd
Mozemy podac sobie reke w takim razie. Wydawalo mi sie ze tylko ja biore codziennie tabletki i niszcze przez to swoje zdrowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wzrok miałaś badany? Jeśli masz wadę wzroku i musisz wytężać wzrok często to bóle głowy mogą być również od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdrgdrshbgsd
Mialam. Jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdrgdrshbgsd
Dzisiaj znowu to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trufla1500
A masz jakieś inne objawy poza bólem głowy typowe dla migreny? Światłowstręt, wymioty, mdłości, problemy z widzeniem? Jeśli masz typowe migrenowe bóle CODZIENNIE to faktycznie współczuję... Ja mam zawsze przed miesiączką takie, ale to jeden-dwa dni w miesiącu. Też myślę że neurolog w Twoim przypadku jak najszybciej to dobra decyzja, tomografię powtórzyć też nie zaszkodzi. Może masz źle dobrane leczenie i leki których bierzesz coraz więcej jakoś te bóle nasilają? U mnie tak było, jak próbowałam leczyć migrenę na własną rękę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gddssaa
probowalas prowadzić dziennik migren? bo może jest coś mniej oczywistego co wpływa na ból, innego niż ser żółty, słodycze itp. migrena moze też być oznaką jakiejś alergii, może nie wiesz że ją masz i stąd nasilają się objawy... leki też mogą ból wywoływać jak je ciągle bierzesz tak jak pisze trufla. przyczyn naprawdę może być mnóstwo - trzeba poszukać ich z lekarzem, bo sama nic nie zdziałasz i niepotrzebnie się tylko meczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaakotki dwaaa
też mnie tak bolała :( Okazało się ża mam torbiel na jajniku i jak rósł to mnie głowa bolała. Teraz jestem po operacji i ból ustąpił - prawie. Głowa boli mnie tylko jak jest zmiana ciśnienia atmosferycznego , lub mam okres Neurolog zrobił tomograf głowy i guza nie mam więc to migrena, z którą będę walczyć do 50 -tki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnela
Mam 12-letnią córkę,która również cierpi na bóle głowy.Zdarzają się codziennie, w różnych miejscach na głowie.Czasami po bokach,z tyłu a czasem z przodu lub na skroniach.Ma dobre wyniki krwi i moczu.Tłumaczy że czasem ma silne napady bólu głowy i że właśnie wtedy napływają jej łzy do oczu.Nie wiemy co mamy dalej robić ani jakie badania jeszcze zrobić.Zapomniałam dodać że ma go od 2 miesięcy.Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-Rzecznik
Jestem oficjalnym przedstawicielem firmy Polpharma,prowadzimy na forach internetowych kampanię informacyjno-edukacyjną.W naszym projekcie bierze udział lekarz który odpowie na ewentualne pytania. Pamiętajmy że nie ma uniwersalnej terapii a skuteczność leczenia zależy od indywidualnego wywiadu z pacjentem i jego podatności oraz stanu zdrowia. Terapia zależy wyłącznie od lekarza , zleci on również konieczne badania wykluczające inne niż migrena przyczyny bólu głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilijana
Ja tez cierpię okresowo na bardzo silne bóle głowy i mój żołądek tez szwankował. Lekarz przepisał mi takie tabletki, które rozpuszczają się w kontakcie z cieczą czyli już w buzi, smak taki cytrusowy, opakowanie małe niebieskie, podpytaj w aptece lub lekarza i może Ci pomogą. Na pewno nie uszkadzaja żoładka i nie czuć po nich zadnego ucisku ani dyskomfortu w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ma takie napd silnych, potwornych bolow głowy dwa razy w roku, przez zatoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia 1237
warto próbować nowych leków jeśli dotychczasowe nie pomagają, sama spróbowałam tego Zolmiles po przeczytaniu pozytywnych komentarzy na forach i pomógł mi, osłabił ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×