Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

też młoda

Chcę zarobić na studia

Polecane posty

Hej :) muszę zarobić sobie na studia, bo jak tego nie zrobię to nie będę mogła studiować, logiczne :D przeszukuję różne ogłoszenia (również te za granicą) i albo chcą pilnie od zaraz, albo z doświadczeniem... interesuje mnie praca w branży hotelarskiej lub gastronomii (kelnerka, barmanka, pokojówka, sprzątaczka etc.), z zakwaterowaniem i ewentualnie wyżywieniem (ale niekoniecznie). mam kilka serwisów, które regularnie odwiedzam, ale mam do Was takie pytanie - czy wiadomo Wam coś o tym, że jedzie się do jakiejś miejscowości turystycznej tak w ciemno i znajduje się pracę..? zrobiłabym coś takiego, bo jak nie znajdę roboty na wakacje to doopa, ale też nie chcę iść gdzieś za 600zł, bo na nic mi się to nie zda :o tak więc czy macie może jakieś info, że ktoś gdzieś kogoś szuka? nie, żebym się tu ogłaszała, nie o to chodzi, ale po prostu może jakieś przydatne informacje? :) co do doświadczenia - kilkakrotnie byłam 'zatrudniana' jako pomoc przy różnych imprezach okolicznościowych (typu urodziny, imieniny, jubileusze), na sylwestra, komuniach itp. i czy to takiemu pracodawcy nie wystarczy? kurde, żeby porządne doświadczenie zdobyć to trzeba kiedyś zacząć no... a ja szybko się uczę i potrafię naprawdę dużo wytrzymać, więc chyba jednak muszę pojechać gdzieś w ciemno a nóż się uda.. ;) jak coś to jestem gotowa podjąć pracę od połowy maja do drugiej połowy września, może macie jakieś strony, gdzie są bardziej skonkretyzowane ogłoszenia? bo jak jak gdzieś dzwonię to albo nieaktualne, albo "pracodawca" jeszcze nie wie... to po co zamiesza? :O no nic, dawajcie swoje typy, a może ktoś jeszcze szuka to może uda nam się przedsięwziąć coś razem ;) albo ktoś ma doświadczenia ile można wyciągnąć sezonowo u nas w górach, nad morzem czy w innym regionie... piszcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam stronkę
www.pracanadmorzem.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że jak chce się znaleźć, to się ją znajdzie i przed studiami i po. tak tak - zaraz ktoś mi napisze, że skoro jestem taka mądra to po co założyłam ten temat :D ale mi chodzi i pracę stałą, kiedy trzeba się utrzymać samemu itd. a teraz szukam czegoś na sezon. jeśli pójdę na studia, które będą mi odpowiadać i będę w miarę zaradna, to dam radę, jeśli będę kluchą - mogę mieć doktorat czy fach po zawodówce i tygodnie praktyk, a i tak nie znajdę. w dużej mierze to od nas zależy, co się z nami stanie. ale dzięki za opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na www.pracanadmorzem.pl bywam od dawna, ostatnio nie mogłam, to fakt, teraz tak patrzę i fajne są ogłoszenia, tylko nie wiem czy są jeszcze jakieś szanse, skoro one były dodane na początku tego tygodnia albo i w zeszłym :o kiedy pasuje zadzwonić? we wtorek, nie? tak, w święta nie będę ludziom głowy zawracać... albo napiszę do nich, o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak siebie tu czytam i brzmię trochę jak jakaś rozlazła :D ale nic tam, założyłam topik to sobie piszę, nie? :D akurat mam chwilę.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BURZA :O u Was też grzmi? o.O ale numer... to ja spadam, jeszcze ściągnę na siebie pioruny przez neta :D piszcie śmiało, czekam na innych poszukujących lub doświadczonych :) WESOŁYCH ŚWIĄT ! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo elo 3 2 0
a u siebie w mieście nie możesz? chociaż pracować i mieszkać normalnie to co innego... za dużo wtedy nie odłożysz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo elo 3 2 0
pracować i mieszkać normalnie u siebie w chacie, miałam na myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podbijam! a stronka lub jakieś numery o pracę w górach albo na Mazurach macie? sprawdzone, bo z neta to same głupoty mi wyskakują :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Proponuję współpracę z Firmą Avon, można fajnie dorobić i dodatkowo otrzymać atrakcyjne prezenty. Chętnie udzielę szczegółowych informacji: avonpraca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _do wyżej
a ja ci proponuje żebyś WYPIE.RDALAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę zarobić na studia
USTAMI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×