Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZlotaAnia

Chrzest a brak ślubu kościelnego

Polecane posty

Gość gdlrfhr;tlkjtruy
Złota Aniu słyszałam o tym że to czasochłonna i niekiedy upokarzająca procedura ale skoro chcesz być katoliczką i chcesz korzystać z wszystkich sakramentów to chyba jest niezbędna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem i będę chciała do tego doprowadzić. Właśnie poczytałam trochę o świadku chrztu, szczerze mówiąc nie wiedziałam o czymś takim. Chyba jest to do przejścia. Bardzo Wam dziękuję za dobre rady.:) 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale ty sarcostam
człowieka to raczej postępujesz nie jak czlowiek, za grosz godności. Lubisz się wywyższać? Tak robią kompletne zera, własnie tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku to zalezy od księdza, jak trafisz na normalnego to przeciez tez wie ze w zyciu różnie bywa i bez problemu ochrzci dzieci i pozwoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralcostam
a ty to jestes taki niewinny, nikomu nie zrobileś krzywdy celowo i z premedytacją, uważasz? Bez grzechu? Nieskazitelny? To jak nazwać twoje postępowanie? Obrażanie innych i ubliżanie? Sądzisz że masz do tego prawo? NICZYM SIE NIE RÓZNISZ OD TYCH KTÓRYM UBLIŻASZ. NICZYM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz syfilcostam
to ty jestes ten zly, bo tylko oczerniasz. I czerpiesz z tego przyjemność. Czy tobie osobiście jakiś ksiądz zrobił krzywdę? Ty jesteś morderca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie uczono na religii, że nie powinien, choć są tacy, co się zgodzą, żeby mieć pieniądze. A dlaczego? Dlatego, że jeśli rodzicę chcą ochrzcić dziecko, to muszą wziąć odpowiedzialność za wychowanie go w wierze (tak jak zawsze jest na chrzcie). A jaki rodzice dają przykład dziecku, skoro żyją bez ślubu? To jest wychowywanie w wierze, żeby dawać przykład, żeby nie brać ślubu jak chce się mieć rodzinę? No chyba nie. I dlatego Kościół odmawia chrztu dziecka jeśli rodzice nie mają ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale widzisz, niektórzy chcą
by kościół zaczął wyznawać ich własną religię, którą sobie wymyślili. Że niby Kościól ma się naginać, bo oni tak chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×