Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasia566

Dystans do siebie mimo porażek

Polecane posty

Gość kasia566

Ostatnio moja dobra koleżanka opowiedziała mi ciekawy przypadek swojej znajomej.Otóż jakieś 8 miesięcy temu zalogowała się na portalu randkowym i od tego czasu spotkała się z kilkunastoma facetami(już koło 20 będzie).Niestety jak mówi bez rezultatu albo ona im się nie podoba albo oboje nie przypadają sobie do gustu albo czasami on chce a ona nie.Kilku facetów wprost powiedziało jej że nie wygląda tak jak na zdjęciu lub jak mówię facet po prostu więcej się nie odezwał.Hm u wielu kobiet pewnie pogorszyłoby to samoocenę zastanawiałyby się co jest ze mną nie tak i doszukiwałyby się różnych wad.a ona kompletnie się tym nie przejmuje bo jak to powiedziała moja koleżanka zna swoją wartość ma dystans do siebie i akceptuje się taką jaką jest.Dla niej to zabawa sposób na spędzenie czasu i poznanie nowych ludzi.Przy czym nie wyklucza poznanie kogoś na stałe.I jak koleżanka opowiedziała mi to to mówię do niej podziwiam myślę że wiele osób już dawno dałoby sobie spokój a część w ogóle zamknęła się w domu i użalała nad sobą:)I myślę sobie wbrew temu co myślą ci kolesie to musi być fajna sympatyczna osoba.Zarówno ja jak i koleżanka stwierdziłyśmy że byśmy tak nie potrafiły.Sama spotkałam się kiedyś z kolesiem który podobał mi się ale niestety nie dogadaliśmy się z czasem nastała krępująca cisza i już ani on ani ja się nie odezwaliśmy.I powiem mimo wszystko pomyślałam sobie przez chwilę ale jednak mam pecha podobam się takim którzy mnie nie interesują i odwrotnie:)A ta dziewczyna ma to gdzieś nie to trudno widać nie pasowali do siebie.I myślę że wiele osób powinno brać z niej przykład.Nie myśleć co by tu zmienić żeby zainteresować sobą fajnego chłopaka ale olać to.Dbać o siebie uśmiechać się być sobą wychodzić do ludzi a ten właściwy w końcu sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×