Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fetyszysta4

moja dziewczyna każe mi nosić korek analny

Polecane posty

Gość fetyszysta4

najpierw kazała od czasu do czasu, a wczoraj powiedziała że mam go nosić codziennie przez cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszysta4
nie puszczam jakichś straszliwych :D nie wiem czemu ona mi tak każe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja swojemu chyba też w dupie coś zamontuję :) bo jego pierdzenie zaczyna mnie wkurzać już :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszysta4
wy kobiety jesteście okrutne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie co to jest ten korek
i niby dlaczego facet ma go nosic caly dzien?? czy ja z ksiezyca jestem, ze takich rzeczy nie wiem? a moze to jakas moda w pl, o ktorej nie wiem...uswiadomcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszysta4
taka zatyczka nie wiem, jej się to podoba i każe mi, więc co mogę zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzka
ja mojemu też każę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapet
Wiem, że odkopany ale się podłącze. Jakiś czas temu żona prosiła mnie żebym od czasu do czasu włożył sobie korek, który kupiła i/ lub jej majteczki. Nawet mi się to podobało, bo w seksie jestem otwarty na eksperymenty. Z czasem jej prośby były coraz częstsze i śmielsze - np. chodzenie tak do pracy, wydepilowanie mi nóg, malowanie paznokci u nóg, rajstopy. Dla mnie zaczynało już być tego trochę za dużo, zacząłem czuć się niemęsko. Jak jej odmawiałem to zaczeła się na mnie obrażać, puszczać fochy i nalegać, no to łamałem się żeby sprawić jej przyjemność. Pod pretekstem, że moja bielizna jest już zużyta (chociaż ja tak nie uważam) wywaliła mi prawie wszystkie moje boxerki, i zrobiła nam wspólną szufladę w której już nie mogę znaleźć tych boxerek które mi zostały – ponoć są wiecznie w praniu. Doszło już do tego, że codzienne każe mi nałożyć swoje majtki. W seksie też się dużo pozmieniało. Nie pamiętam kiedy kochaliśmy się jak facet z kobietą. Teraz przeważa oral albo anal (strapon / wibrator) w moją stronę. Nawet nie wiem jak do tego doszło, trochę się w tym zatraciłem, zaczynam się zastanawiać czy moja żona nie wolałaby żebym był kobietą. Kiedy chcę się z nią normalnie kochać to nagle traci ochotę i ją głowa boli albo mówi że jestem zacofany i że jeżeli ją kocham to nie powinienem mieć nic przeciwko temu co chce robić. Próbowałem z nią rozmawiać ale ona mówi że ja to podnieca, a ja się boje że będzie coraz bardziej urozmaicać to co już dawno przestało być zabawą a stało się zniewoleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz się zboku i nie wypisuj tu swoich chorych dewiacyjnych fantazji :o komuś może się rzygać zechce, bo przypadkiem o tym przeczyta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to uwielbiam miec wypelniona pupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że robienie z faceta baby jest obrzydliwe to noszenie korka analnego cały dzień codziennie jest niezdrowe i niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×