Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Idźcie na "Salę sambójców"

Polecane posty

Polecam dla każdego, dziecka, rodzica i nie tylko. Jak dla mnie - rewelacja. Temat, obsada, muzyka, wszystko jest godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że wnioski nasuwają sie same... to już chyba trzeba w ogóle nie myśleć, żeby nie zrozumieć przesłania tego filmu co gorsza, na co dzień widzę takie rodziny, takich rodziców i takich nastolatków okropne to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale niektórzy odbierają ten film zbyt powierzchownie. I dla zbyt młodych osób on także nie jest, znaczy oczywiście wszystko zależy od konkretnej osoby. Dla mnie ten film jest bardzo osobisty, za dużo jest tego typu rodzin, ale nic chyba tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdyhhtdj
czekam az dadzą do neta, boję się ludzi i do kina nie pojdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdyhhtdj
ale pocieszenie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa , moja corka była , powiedziala że film przewidywalny i schematyczny ...nie wiem czy miała rację bo nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdyhhtdj
dla mnie to bez różnicy czy 10 czy 100. czekam, a tu nic, w necie same fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timmy timmy timmy timmy
a teraz odpowiedzcie sobie sami na pytanie : czy film może być jednocześnie dobry i polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam. Ujdzie. Film oddawał dzisiejszą rzeczywistość, ale jak dla mnie to był monotonny i przewidywalny. Nie przepadam za polskim kinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie jest głupie oglądasz w ogóle polskie filmy? czy tylko polskie seriale? widziałeś/aś filmy Kolskiego np.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e skoro ty to mowisz
to nie ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też sie boje vbo słyszalam
podobno na sali kinowej podczas seansu podchodzi jegomość i wysuwa kineskop czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timmy timmy timmy timmy
Ewa, 33 czyżby robił typowo polskie kino : pseudointelektualne smuty i pierdy o "życiu", a tak naprawdę o niczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhhh
byłam, świetny film, popieram rekomendację warto zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzyj, to pogadamy ze dwa chociaż, Jasminium, Afonia i pszczoły albo ostatni, Wenecja albo Jakimowskiego Zmróż oczy wtedy będziesz dla mnie interlokutorem w temacie polskiego kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majjkka
Warto go obejrzeć, aż zadziwiające, że to polska produkcja. Daje dużo do myślenia. Polecam ____________________ Pobieraj i oglądaj filmy bez ograniczeń z MegaVideo i VideoBB: http://skocz.pl/filmybezlimitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timmy timmy timmy timmy
Ewa, 33 czyli smuty i pierdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że jesteś tak zdolny/a, że po samych tytułach poznajesz, jaki to film... niesamowite....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam obejrzec ale seans byl za pozno :O nie ma kina w moim miescie, wybralam sie ostatnio na zakupy, przy okazji chcialam zahaczyc o kino i nie wyszlo... teraz czekam na net ale pewnie bedzie lipa... polskie filmy to jakis zakazany owoc chyba, nie moge znalezc nawet tego co juz dawno wyszlo, np Och Karol czy Weekend :O Podobnie było z Różyczką, w koncu obejrzałam na youtube :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×