Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

mam teraz usg w dzień matki - i bardzo bym chciała żeby to był mój pierwszy prawdziwy dzień matki :) na samą myśl mam łzy w oczach - więc hormony szaleją ;) chociaż nie ukrywam, że złapałam się już na tym że rozmawiam sobie z moją fasoleczką :) hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, dzięki, trosze lepiej dziś zabrałam sie za zamknięcie teczki, bo ubiegam się o awans. oczywiscie najpierw sie zestreswałam jak zobaczyłam tyle tych papieerzysk :o ale później juz poszło jakoś. teraz sie zastanawiam, czy bedę mogłą złozyć teczkę, a później przystapić do egzaminu jak bedę na l4. w przeciwnym razie będę musiała brać zwolnienie z jednodniową przerwą. witam wszystkie nowe mamusie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelisQa
Witam, byłam dzisiaj na becie i mam wartość 2178 :))) 5 tydzień oficjalnie potwierdzony :)) Pozwolę sobie dopisać się do tabeleczki z terminem, który sama sobie wyliczyłam, a potem poprawię na ten podany przez lekarza. Miałam wczoraj i dzisiaj swoje pierwsze mdłości :)))))) Paskudne uczucie :D Powiedzcie mi, kiedy wykonywałyście pierwsze usg? Ja jestem w 5tyg.2d. i zastanawiam się czy iść za tydzień czy za dwa.. Byłam na usg 4 dni temu i jeszcze nawet pęcherzyka nie było widać, dlatego się zastanawiam.. bo jednak każda wizyta z usg to 180zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelisQa
NICK_____WIEK___DATA PORODU__ OSTATNIA @ __MIASTO______PŁEĆ__ czarna1992___19______ 01.01____11.03____ Bielsko Biała____? madziatek____26______ 01.01____25.03___ warszawa______? kika79_____ 31_______02.01_____26.03_____Rzeszów_______? Susełek________35_____03.01_____21.03 ___ Olsztyn______? Madzia_mi____ 21______ 04.01_________ Warszawa________? Gosiaczek 126____26____04.01____27.03____ Raszyn_______? spiderka_____ 28______ 05.01_________ Tarnów________? foxy30______30______ 08.01 _________ śląskie______? kasiek1984___ 27_____ _09.01_____03.04____Wrocław______? hannam______23_______09.01.__________ trojmiasto___?_? Mig_otka_______23____09.01________ Tarnów____? inka1989______21_____11.01_______ _Wadowice______? m0nik@______ 28______ 12.01_________ Bielsko-B_______? fillipinka______27______ 13.01 _________ Białystok______? youstta_________28_____17.01______ 10.04_____Wrocław_______? ? Emma9999______25_____18.01?_____12.04______ Kraków______? Mmalgorzataa8__29_____21.01?______13.04_____trójmia sto_______? Vivanilli________21_____23.01?-_______16.04_____Śląskie ____? MelisQa_________22_____24.01_________17.04_____Poznań______?? ira1___________26_____???????_______19.04_____UK Shagyy_________25____12.01_________19.04____Wielkopolska_ __??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa 222
Malgosia to w dzien matki idziemy razem na usg ktory tydzien u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziewczyny masakra Poszłam do gina wcześniej niż myślałam:( poszłam do pracy postałam 2godzinki i zaczełam obficie plamiić na brązowo (i tak plamie do teraz) gin zrobiła mi usg i powiedziała że z fasolką wszystko ok przepisała mi duphaston:( Boże tak się boję o fasolkę:(:( No ale gin chyba wie co robi przpisując mi tylko tabletki:( Do 8czerwca mam L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusssia2008 trzymam kciuki, ale skoro z dzidziulkiem wszystko ok to może macica ci się powiększa i krwawi, podobno tak często się dzieje. Bądź dobrej myśli i odpoczywaj. A ja dziś byłam zobaczyć malucha. Niesamowite uczucie. Wcześniej widziałam tylko pęcherzyk a teraz już bijące serduszko...wspaniała chwila. Maluch ma 0,87 cm. Dzisiaj poczułam się jak prawdziwa mama ;) Zaszczyt i duma mnie rozpiera po tym badaniu. Mam pytanko odnośnie L4 bierzecie je tak po prostu bo chcecie i prosicie o to lekarza czy lekarz sam wam wypisuje bo coś się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mogę do Was dołączyć. Jestem w 6 t.c. Potwierdziły to testy, beta oraz moj ginekolog. Jak byłam u niego 2 tyg temu na "potwierdzeniu" to widoczny był pęcherzyk..ale jeszcze bez zarodka i serduszka. Jutro rano mam wizyte i zaczynam sie stresowac. Bedzie wszystko albo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do L4 to mój lekarz już pytał czy chciałabym iść na zwolnienie czy chcę dalej pracować , bo do pracy nie mam przeciwskazan wiec odmówiłam zwolnienia, dobrze się czuję i chcę chodzić do pracy przynajmniej do połowy ciąży jeżeli będę się dobrze czuła. W pracy czas szybciej płynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobne zdanie, ale zastanawiam się czy jak mi się z różnych powodów odwidzi chodzenie do pracy to czy mogę poprosić lekarza o zwolnienie bo bede miała taką zachciankę czy musi być jakieś przeciwskazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba że upały też będą przeszkadzac i zle będę je znosić to wsześniej pójdę na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że wszystko da się załatwic :) Ja chodze prywatnie więc z tym nie będzie problemów gry i mnie się odwidzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam l4 na razie wystawione od zwykłego lekarza rodzinnego, na moje życzenie. w czwartek idę dopiero do gin i wtedy poproszę o zwolnienie ciążowe, a w pracy doliczą mi te 20% pensji, które teraz tracę. do pracy raczej juz nie wrócę. pracuję jako nauczyciel (więc za chwilę wakacje, które dzieki l4 wydłużą mi macierzyński) a potem wróciłabym od września na m-ąc, góra 1,5 m-ca. zastanawiam sie, czy dzieciakom komplikować sprawę (bo co rusz, będą sie zmieniały n-lki), więc raczej dam sobie luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mówiłyście już w pracy o ciąży? ja się tak zbieram na jutro i mam stresa jak to będzie... pokazywałyście jakieś zaświadczenia? jestem na początku 8 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123juz
Agniesiulka - no jasne,ze możesz zdawać egzamin bedąc na zwolnieniu. w poprzedniej ciąży na zwolnieniu byłam od końca maja, w lipcu (będąc na L4) zdawałam egzamin. Żadnego problemu nie było. I mówiąc szczerze odradzałabym powrót we wrzesniu do szkoły. Dzieciakom tylko się namiesza,bo co chwila zmiana nauczyciela,a to wpływa baaardzo rozpraszająco - nie wiem czego uczysz. :-) U nas dyr nawet sam sugeruje zwolnienie, by miec mozliwość znalezienia zastępstwa i zatrudnienie kogoś od wrzesnia. Jest to łatwiejsze i praktyczniejsze. TYm bardziej,ze nie wrócisz już do końca roku szkolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 juz uczę w przedszkolu. u nas nie bedzie dyr nikogo na zastepstwo szukać, to wiem na 100%, tylko dziewczyny będą miały stałe nadgodziny rozpisane za mnie. czyli teczkę będąc na l4 leż mogę złozyć. cholercia zaczyna mnie to przerażać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) w piątek jadę do lekarza i mam nadzieję że wszystko będzie ok . Muszę poprosić go o l4 bo szef mój odsunął mnie od obowiązku świadczenia pracy ale i tak muszę iść na L4 bo dziewczyny nie dostaną nikogo za mnie no i mój zastępca będzie odwalał pracę kierownika za swoją pensje. Trochę się nudzę w domu. Mój mąż i suńka są zadowoleni obiadki spacery, ale ja nie koniecznie bo pracuję od zawsze :( Witam wszystkie nowe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
czesc dziewczyny Ja narazie mdlosci nie mam ale za to mam wstret do mies, i do niektorych zeczy.... MelisQa zalezy kiedy mialas owulacje... ja bylam wczoraj na usg i bylo widac pechezyk 5,5mm teraz ide za dwa tygodnie to bedzie siodmy tydzien i juz bedziemy sluchac serduszka wie na moje poczekaj dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się i ja :) jutro wizyta u gina,a usg chyba w weekend ja pracuje i zamerzam jak najdłużej, praca biurowa, w miare spokojna, fajni koledzy, a szczerze siedzenie w domu mnie trochę przeraża. Z objawów to ból piersi i spanie, spanie, spanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa 222 i spiderka 110 mam nadzieję, że to będzie dla nas najszczęśliwszy dzień matki :) u mnie pyknęło 6tc od wczoraj męczę się z bólem głowy. wczoraj też wymiotowałam...masakra :( do jutra trzeba jakoś wytrzymać :) jestem taka zestresowana że mam okropne sny :( miłego dzioneczka Laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti no właśnie to siedzenie w domu najbardziej mnie przeraża, ale staraliśmy się prawie 5 lat ,kilka IUI i udało się :) teraz to wszyscy wtajemniczeni najchętniej by mnie do łóżka przywiązali. A praca moja stresująca w ciągłym biegu i wymagająca często dźwigania. Ale mam taką nadzieję że przekonam męża i zajmę się naszą działalnością sezonową. Bo on też oprócz prowadzenia działalności pracuje na etat - tylko muszę jakoś sensownie mu wytłumaczyć że ciąża to nie choroba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w piątek do lekarz i mam nadzieję że do tabelki się dopiszę :) jak na razie to termin na 16.01 Powiedziałyście już o ciąży rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałam się dołączyć termin mam na 21.01.2012 to moje drugie dziecko mam ponad 3 letnią córeczkę Zuzię. agniesiulka - my jednak nie możemy osobno:) z agniesiulką znamy się już 4 lata z forum razem tego samego dnia dostałyśmy skurczów itd i już wędrujemy przez te macierzyństwo razem 4 rok i znów razem termin mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nikt jeszcze poza M o ciąży nie wie, czekam na usg, serduszko. U mnie tez była długa droga do dzieciątka, ale to trochę skomplikowana historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę na 9 czerwca czyli będzie już 8 tydzień. Wiedza moi rodzice moja siostra i męża mama. U nas pierwsze dziecko poczęło się po 1,5 roku starań teraz w 5 cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelisQa
ira1, dziękuję za odpowiedź. Będę się starała wytrzymać, chociaż to nie jest takie proste :) U nas wiedzą już wszyscy poza moim Ojcem. Zapewne dzisiaj mu powiem.. Trochę nie chcę, bo wiem, że będzie to dla niego poważny szok: ciąża.. no i za 6 dni się wyprowadzam. Mama przyjęła to w miarę ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie :) ja na na L4 się na razie nie wybieram.. za duzo komplikacji by było. Ja wczoraj byłam u lekarza,... założył mi kartę ciąży i powiedział żebym przyszła.... w lipcu na usg! To ja mówię że dzisiaj przyszłam na usg i potwierdzić czy drugie serduszko bije - tak jak sie umawiałam na ostatniej wizycie. Na co usłyszałam że potwierdzimy to w 12 tygodniu :) Na dodatek powiedziła mi że termin mam na 29 stycznia i tak wpisała do karty ciązy. Oczywiście źle datę obliczyła. Zrezygnowałam po tej wizycie z usług przychodni, prywatnej zresztą. "Wróciłam" do swojego starego, sprawdzonego lekarza. Dzisiaj na 18 jestem umówiona. Ja w pracy już powiedziałam, rodzina już wie, najblizsi znajomi tez już wiedzą, ale jeszcze nie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do objawów to mdli mnie na potęgę, ale na strachu się kończy. Najgorzej jest rano i samym wieczorem... Przytyłam już 1 kg, ale to chyba dlatego że wcześniej w ogóle nie jadłam pieczywa a teraz zaczęłam sobie robić kanapki do pracy i jeść normalne obiadki.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×