Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracujaca mama

brak znajomych- mega samotność

Polecane posty

Gość gość
emma ma Tez jezstem z lodzi i tez jestem mama 10 -latka :) Daj znac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matildaaa
ja też z łodzi. jestem mamą 13-latka. Także gościu powyżej jak coś to czekam na znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomczok
jestem jakub mam 21 lat i poszukuje koleżanki i kolegi z okolicy wadowic jestem samotny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo ludzi jest samych ja również dzieciaki dorosłe i nieraz nie ma co ze sobą zrobić .Chętnie wyszedł bym z kims gdzieś ale ciężko kogoś poznać w moim wieku mam 49 lat a jak zauważyłem większość kobiet chciało by poznać kogoś młodszego i takie jest życie dodam jeszcze że jestem z Poznania,nieraz człowiek porozmawiał by chcociaż anonimowo bo co robić popołudniami jeżeli chciałby ktoś to bardzo chętnie ale wolał bym nie tutaj moje gg 48380412

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny facet Warszawa 30+ chętnie popisze o wszystkim i o niczym. Szukam bratniej duszy, koleżanki, przyjacióki. gg51947066

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1987
mam 28 lat rodzinę i też doskwiera mi samotność w mieście nie mam znajomych przez czenste przeprowacki dusi mnie to bo jestem towarzyska i zanim wyjechałam z rodzinego miejsca nie miałam tego problemu miałam koleżanek kilka a teraz nie mam do kogo sie odezwać stałam sie odlutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis89
Nie przez pomyłkę znalazłam się na tej stronie, ktoś pytał o osoby z Górnego Śląska , jestem z Rudy Śląskiej gdyby ktoś chciał pogadać proszę o oddzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizjana30
Jestem z mazur, nie mam koleżanek. Czuję się samotna, mam męża, ale ile razy można wałkować z mężem ten sam temat. Nie raz dzwoniłam, pisałam smsy czy maile. A one nie chcą się ze mną spotkać. Nie wiem dlaczego, być może nie potrafię się z nimi dogadać, może nie mam tego co inne ich koleżanki. Nie mam pojęcia. Nawet urodzin w styczniu nie miałam, bo nie mam znajomych, takich co by przyszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow! W walentynkowy wieczór wąteczek się urwał? Podnoszę, bo może są jeszcze jacyś samotni, samotne, a tu tak fajnie się niektórzy wpisywali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleko rozlane

no i jak? ktoś tu się dogadał z kims innym i spotkał? czy tylko narzekanie i zero postępów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna wśród tłumu

Ja z Śląska i też tak mam, każdy zajęty swoim życiem i też ciagle jesteśmy sami lub z dziećmi :/ mąż na rybach, a ja w domu. Mimo zaproszeń to nikomu nie pasuje nigdy serio czasem czlowiek się zastanawia co jest nie tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×