Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawik z warszawy

czy trzeba "szukać" miłości?

Polecane posty

Gość prawik z warszawy

jak to się mówi: pomagać szczęściu, specjalnie chodzić w jakieś miejsca, częściej wychodzić, czy tak na prawdę wystarczy o tym nie myśleć i zawsze poznaje się kogoś niespodziewanie? martwi mnie, że już dawno mogłem mieć okazję poznać jakąś fajną dziewczynę, ale ze względu na to, jak i gdzie spędzam wolny czas to się nie udało. krótko mówiąc tam gdzie bywam, a bywam często, bo nie lubię siedzieć w domu, rzadko jakaś dziewczyna się pojawi, a na imprezy nie chodzę w ogóle. czy mogę liczyć, że przypadkiem kogoś poznam na mieście, czy w jakimś miejscu losowym, czy powinienem się bardziej starać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
zdecydowanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik z warszawy
musiałbym zmienić styl życia. na siłę poznawać nowych ludzi, bawić się w domówki, etc. nie widzi mi się to, ale czas leci i nie chcę się sam obudzić rano za parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
szukałem na portalu gejowo. pl i też jest ciężko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
proszę nie uskuteczniać tak marnych podszywów gdyż razi to mój zmysł estetyzmu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
chciałbym zwyczajnie zadupczyć , a muszę udawać inteligenta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna836
mam nadzieję że gdy przyjdzie pora to się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna836
bo szukanie na siłę chyba nie ma sensu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Jedno drugiemu nie przeczy, akty miłosne wszak nie muszą kolidować z konwersacjami na poziomie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik z warszawy
TEŻ MAM TAKĄ NADZIEJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet musi szukac bo zawsze bedzie sam kobieta praktycznie nie musi robic nic wystarczy ze jest ładna i juz na starcie wygrała zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik z warszawy
nie do końca, bo dziewczyny też podrywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-uśmiech i spojrzenie nie w każdym przypadku wystarczy to nieraz kobieta musi zacząć rozmowę "kobieta praktycznie nie musi robic nic wystarczy ze jest ładna i juz na starcie wygrała zycie " a jeżeli będzie głupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna836
jeśli tylko ma być ładna ... to już Ci współczuję ...uroda niestety przemija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Cream czasami mnie zaskakujesz swoimi wypowiedziami i nie powiem czym jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a głupota utrudnia - pamiętaj o tym ;-) czyli wychodzi na to że inteligencja kobiety w dzisiejszych czasach się nie liczy byleby była wierna i piękna ...może być głupia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większosc kobiet nie jest inteligentna niestety , szczerze to nie wiem czy sie liczy czy nie dookoła jest pełno związków one mnie dziwią bo to naprawde dziwne pary ale moze ja jestem za porządny moze powinienem cpac krasc, chodzic na ustawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkes
Nie rozumiem was. Chcecie szukać to szukajcie, nie macie takiej potrzeby to nie szukajcie. Czy to jest jakiś problem? Oczywiście, że nie...Załóż konto na portalach randkowych - ja mam tylko na http://sympatie.eu/ bo tam nic nie płacę. Czekaj na kogoś - na pewno jakieś fajne osoby uda się poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afil
Nie mamy ochoty prowadzić poszukiwań a chcemy kogoś mieć. Powiem Wam że można dostać rozstroju nerwowego z takich poszukiwań. Zaglądanie do parku, na przystanki czy tam ktoś nie siedzi. To jest stresujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×