Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ogrrrodniczka

Mokra ziemia w ogrodku

Polecane posty

Gość ogrrrodniczka

w sumie nie w ogrodku...tylko w miejscu gdzie mial byc ogrodek:( co zrobic?co tam posadzic?teren spory...cos jak wieksza łąka... uparlam sie na ten ogrodek bo az wstyd na wsi mieszkac i po szczypior do sklepu jezdzic:(i w ogole wlasne grzadki!:)marzenie....:( poradzcie cos Dziewczyny,prosze... chcialam przekopac ziemie a tam tak mokro..juz od poczatku wiosny tak trzyma... jest jakas szansa na wlasny ogrodek?Pierwszy Wlasny Warzywniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w tych sprawach
tu nie jestem specjalistka ale z tego co wiem ziemie osusza sie poprzez wymieszanie z piaskiem. musisz nawiezc piasem pozniej wszytsko przeorac. taka informacje znalazlam w necie:) ale nie wiem czy to pod warzywniak czy tylko pod trawe. przepraszam, nie moge bardziej pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze - dlaczego tam jest mokro? po drugie - teren trzeba odwodni czyli albo zdrenować, albo podnieść albo, jeśli to jest teren zalewowy albo torfowisko - nic nie robić, bo nic się zrobić nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Pelagia
No właśnie dobre pytanie Ewy! - Dlaczego tam jest mokro? opisz tę działkę , jej położenie i przyczyny tego,że jest mokra? Czy to są jakieś trwałe mokradła, podmokła łąka czy co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jest teren podmokły to nawet jak teraz osuszysz to co roku pewnie będzie powtórka z rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrrrodniczka
:)dzieki Wam za odzew:) opisac dzialke?...hmm..nie wiem za bardzo jak:) ale wyobrazcie sobie taka wieelka gorke...na samym jej szczycie jest łaka,lasy...pozniej(pietro nizej)jakos tak z 7 metrow nizej znajduje sie moj dom.....kolejne "pietro"to wlasnie laka,na ktorej chce zrobic dzialke.. :))))) rosna na niej w tempie blyskawicznym jakies takie male drzewka?:) full tego jest...no i trawa ofkors... nieeeee:(to moje tlumaczenie nie ma za bardzo sensu tylko czas Wam zabieram...ale trudno to wyjasnic bez fotek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrrrodniczka
nie wiem...a moze ta gruba warstwa tej trawy tak trzyma te wode? moze gdyby to przekopac?....ziemia moze by od slonca wyschla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×