Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jooosefinka

Jak rozkładacie posiłki waszym rocznym dzieciom,żeby nie budizły sie w nocy?

Polecane posty

Gość Jooosefinka

Witam, Mam dylemat. Myślałam, że dobrze karmie swojego Synka. Ma 11 miesięcy i budzi mi się 2 razy na jedzenie. Jak wstaje rano 6-7 daję mu jajecznice, półtorej parówki, twarożek ze szczypiorkiem. Następnie przed spacerem czyli jakoś o 9:50 daję mu kaszkę bobovity smakową tak ok. 150 ml. Po powrocie ze spaceru o 13:30 jakoś je obiad - zupki z mięsem, co kilka dni innym lub też z makaronem (gotuję sama). Zupki są bardzo treściwe, a zjada ich całą miseczke, więc ok 200 ml. Ok 16 po popołudniowej drzemce je deserek - owoce lub coś ze słoiczka. Przed snem o 18:50 je mleczko modyfikowane NAN4 tak bez entuzjazmu jak by nie byl głodny ze 120-150 ml. I w nocy budzi się ok 23 i pozniej ok 3-4 na mleko i zjada 210-180 ml mleka. Co robie nie tak?? Może powinnam mu dawać jakąs normalną kolację z mlekiem typu kaszka glutenowa z mlekiem czy twarożek z mlekiem, a nie samo mleko? A może jakiś błąd robie w śniadaniach? Jeżeli chodzi o obiady to ma ciągle przeciery bo ma dopiero 5 zabków. Proszę o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jooosefinka
Przepraszam pomyliłam forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×