Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akszymka

zostawił mnie dla rozwódki! nie umiem się pogodzić

Polecane posty

Gość do Mirandaaa
Blad. Jesli czlowiek ma dobrze poukladane w glowie to nie zdradza, nawet jesli jest to zauroczenie i minelo. Ale tylko dobry, przyzwoity czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedrftgyhujikodrftgyhujiko
oczywiscie ze sie jakis czas spotykal bo skurwysyn nigdy nie zostawi mokrej cipy tak sobie najpierw zapewni druga mokra cipe by wsadzac czyli jakis czas manipuluje dwie cipy http://www.youtube.com/watch?v=OoOaMpXXE_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akszymka
dziękuję wszystkim za wypowiedzi, ale nikt mi nie wmówi, że on był bardziej winny od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oboje siebie warci
szmata i szmaciarz. Nie masz co takiego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do akszymka
Nie tyle nikt Ci nie wmowi, tylko nie chcesz uznac faktu - jestes slepa na fakty. Bardziej winny jest partner, co nie oznacza, ze nalezy ta pania uniewinnic. Wspolczuje Ci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiona a teraz szczesliwa
bylismy razem przed slubem 6 lat, po ślubie 3 lata a on oznajmił mi że poznał kogos i odchodzi... leczyłam sie długo, bolało, wiadomo... tak naprawdę nigdy nie poznamy pełnej odpowiedzi na pytanie dlaczego ktoś odszedł, po prostu przyczyn jest wiele...i nie ma sensu nigogo obwiniac...to nie ma sensu po prostu miłosć odeszła a Ty żyj swoim zyciem, musisz teraz odbudowac wszystko na nowo wiem jak Ci cięzko bo sama przez to przeszłam, wiele nocy przepłakałam samotnie, podczas gdy oni byli szczęśliwi i układali sobie zycie , ja płakałam los jednak jest sprawiedliwy...teraz ja mam nową miłosć i kocham kogoś z wzajemnością...czas leczy rany i jest wspaniałaym lekarzem i nauczycielem, widocznie los ma wobec Ciebie inne plany niz ten mężczyzna, bo może gdzieś jest TeN Własciwy, jedyny dla ciebie przeznaczony:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam gorzej
Boże jak ja się cieszę jak widzę takie wpisy jak powyżej. Sama jestem tą porzuconą i pewnie na zawsze będę sama. Ale serce mi rośnie jak widzę i słyszę o takich przypadkach. Trzymam kciuki za WAS. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwódka to taki społeczny odpad i ku......niech bierze. One nic nie potrafia dac oprocz zaczerowanej dziury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwódka to kobieta? Chyba 10 sortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo,kolejny temat odkopales po kilku latach,żeby napisac jedno czy 2 zdania. A to co,rozwodka zmuszala cie,by z nia być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest "zaczerowana dziura"? Pewnie popełniłeś jakąś literówkę - ale jaką?? Bo: - ta dziura wcale nie jest zaczarowana - ani też nie jest zacerowana - a już na pewno nie u rozwódek - zazwyczaj jest ZACZERWIENIONA. Ale to już nie pasuje do literówki ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodnice z dziecmi to k***y. Z dupa zacerowana po porodzie po innym. Fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo sie z tym pogodzisz albo strzel sobie w leb, Ja wiem co czujesz bo bylam w takiej sytuacji ,ale ex wrocil do bylej zony i co mialam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat z 2011 roku i temu komus radzisz ostatni gościu?! na pewno ona czeka na twoją radę !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej niech dziewczyna zrobi badania na choroby weneryczne chlamydia uroplasmia. Rozwodnice z dziecmi każdy j***e maja pełno chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po rozwodzie i jestem zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wklej skan zaświadczenia i wyniki badań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne nawet nigdy nie słyszałaś o uroplasmi, chlamydi......nie mówiąc o badaniu. Rozwodnice z dziecmi zarażaja.........A to groźne dla kobiet bez dzieci. Wy to już po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też 3 lata temu odszedł do innej -zakochał się tak szczęśliwie, że olał mnie i 2 dzieci. Jego euforia z tytułu narodzin dziecka w nowym związku była podobna do tej, naszej radości z urodzin naszego dziecka. Jego odejście bolało mnie bardzo, ba, do dzisiaj odczuwam tego skutki, na pewno mniej boleśnie, ale jednak. A on? nie sprawdził się jako mąż i ojciec w naszej rodzinie i nie sprawdza się w obecnej.Euforię przegnał wietrzyk, do codziennego życia jakoś się nie kwapi. Ja już pogodziłam się ze statusem rozwódki, pogodziłam się losem, w skali 1-10 powiedziałabym, że jestem szczęśliwa na 8. A on? z relacji dzieci wynika, że żałuje swojej decyzji. Ja już nie wnikam, a nad nim nie będę się użalać ani nad nim, ani nad sobą. Jestem gotowa na nowe życie, niekoniecznie z portkami u boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna dla kawalera rozwodnica dla frajera. Gardzą wolnymi bez dzieci facetami co w dziurę po porodzie po innym wkładają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Rozwódka to odpad „? Pożyjemy, zobaczymy ... jełopie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz rozwiedziona wie, czego nie chce. Połowa chłopów nie ma szans zbajerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale już wie jak zbajerować połowę chłopów. Na ich nieszczęście!! Panowie! - uciekać od rozwodowego ścierwa! Uciekaććć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zużyte cipy po porodach smród ziejący srom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech rozwodnia z szytą dziura dostanie raka pizdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyżej .. Twoja mamusia urodziła, czy ulepiła Cię z goooowna ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Matka to nie kurwa porzucona z bachorem tylko kobieta żyjąca w związku małżeńskim. Tu chodzi o rozwodnice z bachorem, a nie o kobietę w związku małżeńskim. Mój ojciec nigdy by nie zostawił Matki dla zużytej pizdy po innym frajerzy. Co innego jak kobieta rodzi dzieci mężowi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z cipą latają takie kopnięte w dupę z cudzymi bachorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×