Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wewewewewe

lekki ból lewego jajnika

Polecane posty

Gość wewewewewe

Obecnie jestem w 18 dniu cyklu a od 15 odczuwam lekki ból jajnika lewego. Nie jest to bardzo uciazliwe ale zaczynam sie martwic. Myslalam ze moze to dni plodne bo ja mam ten okres troche nie regularny i dostaje roznie ale spowodowane stresem bo za tydzien zdaje mature. Mam troche tez wydzieliny wiec moze rzecyzwiscie dni plodne i okres dostane pozniej. w 15 dniu tej wydzieliny bylo chyba troche wiecej niz dzis np. Nigdy nie bylam jeszcze u gina i szczerze mowiac nie chcialabym isc. Nikomu nie mowilam o tych problemach tylko mojemu chloapkowi:( Co wy o tym myslicie? Tzn w tym 15 dniu zapomnialam dodac ze troche odczuwalam ten prawy tez ale przewaznie jest lewy. Nie boli caly czas tylko chwilami i troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewewe
///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhgjhcfghfghfhgvfjh
a ja mam powiekszony wezel w pachwinie :o taka kulke :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewewe
ja nic takiego takiego nie odczuwam ale przez swieta (mozliwe ze to tez przez jedzenie) mialam zatwardzenie a jak juz mi sie chcialo to dostawalam taki straszny skurcz, nawet tylek mnie bolal i zaraz szybko przechodzilo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewewe
ten bol po lewej stronie przechodzi tez tak troche jakby na lewa strone plecow. Juz nawet sama nie wiem czy to jajnik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewewe
hmm normalnie, raczej bialy tez przezroczysty. Ale mialam juz taki nieraz, tzn co miesiac go miewam...prawdopodobnie w dni plodne. Nie zauwazylam w nim nic innego, nowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona90
Ja mam to samo :( Też ten ból tak jakby przechodzi w placy, z tym, że ja mam gorzej bo śluzie było trochę krwi... Boję się, że coś złego się ze mną dzieje, to już drugi cykl w którym to mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołekk19
haha, mnie też bolał lewy jajnik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewewe
Masakra rzeczywiscie Twoja sytuacja moze jest jeszcze gorsza ale nastraszylas mnie teraz. Moze idz lepiej do lekarza. Wiem ze to moze glupia rada bo ja sama nie ide ale moze powinnas w szczegolnosci ze ta krew sie pojawila. A poza tymi objawami jeszcze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona90
Nic poza tym, cykle mam jak w zegarku, podczas okresu nawet bóli nie mam, a tu takie coś :( tylko w połowie cyklu takie coś się dzieje, myślę, że jak jeszcze raz tak będzie to pójdę do ginekologa, bo krwi nie powinno być, co prawda to był jeden czerwony pas w sluzie, ale to i tak za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewewe
w sumie wiesz niektorzy krwawia podczas dni plodnych troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona90
nie wiedziałam o tym, może ta informacja mnie trochę uspokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewewe
właśnie znalazłam małe guzki w najądrzu :( ciekawe co to moze być i czy samo minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewewe
wiecie co ludzie maja problemy a wy sie bawicie. Spadac z podszywami, to o njadrzu to nie ja pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhuhuhu
ja tak mam zawsze w czasie owulacji. to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona90
idioci się zawsze znajdą, a tu ich natężenie jest ogromne, teraz czytam, że dużo osób tak ma, i podobno to normalne, ale lepiej zrobić usg czy nie ma polipów, nie martw się wewewe, przynajmniej wiemy kiedy dokładnie mamy płodne dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewewe
No wiesz zobaczymy jak dostane okres. Jesli sie spozni to rzeczywiscie bedzie oznaczalo dni plodne a jesli nie to nie wiem;/ A spoznic moze mi sie tez przez ten stres zwiaznay z matura;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona90
Bardzo możliwe, że się spóźni jeśli się stresujesz, nie napiszę, żebyś się niestresowała bo po sobie wiem, że i tak nic to nie pomoże, powodzenia na maturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewewe
nie dziekuje. Maskakra strasznie sie boje;/ A propo matury...wiesz moze czy na polskim w obu tematach moga byc wiersze czy musi byc jakas lektura? Bo nie umiem interpretowac wierszy a nie zdaze ich teraz powtarzac z notatek z zeszytow;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona90
Ja miałam do wyboru czy chcę interpretować wiersz czy opierać sie na fragmencie lektury i pisać na określony temat, to było 2 lata temu, myślę, że niewiele się zmieniło i będzie podobnie, do wyboru wiersz bądź lektura, ja tez nie umiem i nie lubię interpretować wierszy, więc wybrałam lekturę. Tak wogóle to ja nie uczyłam się przed maturą, i było ok :) Pamiętaj żeby dzień przed się nie uczyć, jedź gdzieś do lasu, lub w inne miejsce gdzie można się wyciszyć, naprawdę pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewewe
Znajac mnie to bede ze strachu zakuwac;/ No i mam nadzieje ze z tego strachu okres nie przesunie mi sie zbyt duzo bo zaczne sie martwic coraz bardziej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona90
Nie ma się czym martwić, normalna sprawa, stres blokuje i tyle, nie dokładaj sobie tego na dokładkę bo nie ma powodu, po stresie będzie i okres się pojawi tak jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×