Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wybór ogromny

wózek- wybór- rady od doświadczonych

Polecane posty

Gość mamamam27
mama jumpera x - wg mnie jest super - cena fajna - wielki wybór wzorów - gondola fajna - potem można wpiąć fotelik samochodowy - spacerówka dla mnie czysta rewelacja - jest świetnie zrobiona - ja ani razu dziecka nie przypielam pasami bo świetnie się w nim siedzi i nie ma potrzeby zapinania - choćby chciał to nie wyleci.. ogólnie wózek ma dwa minusy: waga ale dla mnie to nie problem bo mieszkam w domu - i kosz na zakupy fatalnie dostępny - ale to jestem w stanie przetrawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci polecę
Faktycznie kosz jest trudno dostępny przy wpiętej spacerówce ale jakoś dajemy radę. Ja mimo wszystko przewrażliwiona mamusia zapinam niunie w pasy bo czasem tak się wychyla , że boję się żeby nie wywinęła orła. Dużo też korzystam z podpięcia fotelika do stelaża. Jest ciężi ale tak jak pisałam wcześniej ja go sobie wciągam po schodach. I tu warto zaznaczyć jaki jest wytrzymały bo nic mi się nie uszkodziło od tego wciagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wójek dobra radaIII
Jeżeli chodzi o rzeczy na które trzeba zwrócić uwagę wybierając wózek, to lista jest długa ale moim zdaniem bardzo indywidualna. Bo jak si e mieszka na parterze, albo w domu to waga wózka nie jest aż ta istotna. Moim zdaniem przede wszystkim jakość i praktyczność wykonania. Np. wózek z coneco który miałam przy pierwszym dziecku, żeby go wyprać trzeba było odkręcić chyba 20 śrubek. WIęc na to teraz zwracam uwagę. Do tego bezpieczeństwo dziecka, pasy, blokada składania, amortyzacja tak żeby przy byle kamieniu maluch nie podskakiwał na 20 centymetrów. Jeżeli chodzi o konkrety to ja mogę z własnego doświadczenia polecić navingtona galeon. To mój 2 wózek, bo przy pierwszym dziecku było coneco i róznica jest kolosalna. Mam pąpowane koła i to jest duża zaleta, córka nie podskakuje przy byle wyboju. DO tego czyszczenie tapicerki to już nie jest sport ekstremalny. Ważne żeby się wózek dobrze prowadził i dobrze składał. Więc jeżeli chodzi o 3w1 to zdecydowanie navi galeon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam naszą emmaljunge nxt 90 

Świetnie daje radę zarówno w mieście jak i w terenie dzięki temu, że ma fajne duże pompowane koła

Nie zamieniłabym na żaden inny wózek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assda

fajny wózek, nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Fajny, zastanawiałam się między nim a x-landerem ale wybrałam ten drugi, ma ładniejsze kolory i więcej dodatkowych bajerów. Poza tym można go za free zamówić online nawet na próbę i w razie co odesłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita

baby design lupo też jest całkiem fajny. kupiłam model w sklepie tosia i jestem nim urzeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszym wyborem jest wózek 2w1 lub 3w1, my kupiliśmy anex e type(2w1) i nigdy nie byłam tak zadowolona z wózka jak z tego, jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×