Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziewczyna z Warszawy

Rower :) jaki wybrać... na co zwrócić uwagę?

Polecane posty

Gość gość
przede wszystkim trzeba pomyśleć czy jeździmy rekreacyjnie czy intensywnie, po jakim terenie itp. ja wybrałam rower górski w http://www.activsport.eu/ bo lubię dawać czadu na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Podoba mi się jak funkcjonuje sklep http://rowertour.com. Są naprawdę warci uwagi. Mają bardzo szeroki wybór sprzętu rowerowego, a wszystko w bardzo korzystnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu poradziłabym sie dobrej tarocistki, z jakiego roweru bedziesz zadowolona. Podaje Ci namiar na moją Sofii ; tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazinga72
Kupiłam swój rower w sklepie Sport-bike z Warszawy. Wybrałam typ miejski, idealny na wycieczki po stolicy mruga Dobranie odpowiedniego roweru jest ważne, jeśli nie chcemy mieć później problemów, np. z wysoką ramą czy za wysokim siedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tarocistka i rower :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw pomyśl w jakim terenie najczęściej jeździsz - jeśli typowo po mieście, to wybierz coś w typie holenderskim; jeśli jedziesz też czasem za miasto, to odpowiedni będzie rower crossowy (taki góral na wąskich oponach); na dłuższe wyprawy - trekkingowy (jest wytrzymały i wyposażony w dobry bagażnik, do którego można założyć ciężkie, wypakowane po brzegi sakwy); offroadowe szaleństwa? - rower MTB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma problem z doborem siodełka do mojego roweru... nie wiem co z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla rowerowych fanów polecam stronę www.calus-p.pl można tam dostać m.in. rewelacyjne pokrowce na rowery, które skradły moje serce bo już mój się tak nie kurzy jak kiedyś! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam przejrzeć ofertę sklepu www.rpphprzeworno.pl Mają sporo dobrych rowerów, które są warte zakupu. Sklep ma również części i akcesoria rowerowe w swojej ofercie. Sam robiłem u nich zakupy i jestem zadowolony ze swojego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno zwróć uwagę na to, czy będzie dla Ciebie wygodny i czy będzie Ci się podobał :) Ja mój idealny rower miejski znalazłam tutaj http://saveno.pl. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz samego roweru przydadzą się także części i akcesoria, wiem z własnego doświadczenia i tutaj polecam www.Inbike.pl gdzie znajdziesz szeroki wybór oraz niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KsiondzChrabonszcz
Rower musi mieć kierownicę, bo inaczej się wy/je/biesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marioczko
Polski romet robi bardzo fajne MTB, dobrej jakości w porównaniu do konkurencji bardzo niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrats
faktycznie romet jest super. Mam jolene i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto zainwestować w jakąś dobrą markę, bo te sieciówkowe to niestety w większości nic co długo posłuży. Już padało, że Romet jest spoko i potwierdzam, bo sama jeżdżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BigCycPati
Te romety nadal można kupić w ratach 0%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimbabwe
można, można :) W praktycznie każdym mieście u autoryzowanych sprzedawców na 10 lub 20 rat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazele26
Przy rozłożeniu na 20 rat nawet sie tego nie odczuje w domowym budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wirtuala macie coś takiego jade se samochodem a myśle że rowerem i se jade luzik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romet ma bardzo fajną ofertę rowerów, ja swój crossowy właśnie u nich kupiłam, warto pójść do sklepu a profesjonaliści na pewno Ci doradzą i dobiorą rower do twoich potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffranek
romet orkan - najlepszy rower ;) A tak poważnie - kupiłem go niedawno i serio jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie myślałem, że chociaż w połowie będę tak zadowolony jak jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telekinezjoterapeuta
nic dziwnego franek - romet bardzo dobre rowery robi. Też mam rower ich firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie jest wiele aspektów na jakie trzeba zwrócić uwagę podczas kuna roweru w tym określić budżet jaki posiadasz na ten cel. Możesz zerknąć na www.Activelo.pl gdzie znajdziesz teraz szereg ciekawych promocji i rabatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zwrócić uwagę na to, w jakich warunkach zamierzasz użytkować rower. Chcesz jeżdzić po mieście? Bierz miejski. Jazda wyczynowa to Twoje hobby? Pomyśl nad MTB. Kręci Cię śmiganie po szosach? To wybierz szosówkę! Ja zdecydowałem się na te ostatnie a to za sprawą http://skuteryniepolomice.pl/ - wyposażyli mnie w rewelacyjny rower Romet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam rower górski. Sporo jeżdżę poza miastem i po górach. Dokupiłam sobie na www.hrocks.pl mocniejsze klocki hamulcowe i lekkie błotniki. W następnym roku planuję też wymianę opon i łańcucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto zainwestować w dobry rower. Jednak trzeba uważać by nie przepłacić. Uczciwe ceny na pewno ma firma www.roweryrolki.pl Dodatkowo oferują świetny sprzęt, który będzie wam służył przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najważniejsze jest znalezienie odpowiedniej firmy, która zajmuje się sprzedażą rowerów. Ja od siebie polecam wam hurtownię rowerową activsport.eu   Tam znajdziecie spory wybór rowerów damskich i męskich w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiii

Po ocenach trafiłem do rowertour.com i jestem zadowolony. Moim zdaniem jeden z najważniejszych plusów tego sklepu. Nigdy zwrotu nie robiłem, bo pakują wszystkie elementy wzorowo i widać, że jakościowo jest bardziej niż optymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×