Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

opowiedziałabym coś ale zbyt zbereźne :-P- wydarzenie na fakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ja nawet bez szczęki do pracy będę chodzić żeby nie zapomnieć i z czymś w buzi nie zostać :D rozglądałaś się już za zakładem pracy ??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno na fakcie w co wierze ... bo ostatnio będąc na kawie u cioci znowu to samo słyszałam gdy zapytałam o pana "Kowalskiego" zebrali się mężczyżni na męskim wieczorku, wypili trochę, pograli w karty i jeden wymyślił pojedynek na jajca:classic_cool: było ich parę ale tylko jeden się zdecydował przełożyć jajka przez ten mały otworek w beczce, włożył ale z wyciągnięciem miał już problemy.... na sygnale jechał do szpitala :-P --- i jak to na małych wioskach szybko się nowina rozniosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj takich nie mamy....jednak za każdym razem jak wspomnisz to nazwisko ....to wracają do przeszłości , nie dziwię się :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo ty robisz dopiero tą fotkę ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak to się nie martw tu każdy przychodzi i odchodzi z topiku... wraca w wolnej chwili - ja chyba mam tych wolnych chwil za wiele :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak rozumiem a jak fotki już wysłane :D? bo moja była jak najbardziej naturalna:-P mnie praca jak już wciągnie ... to tygodniami potrafię ni dawać znaku życia , chyba że tutaj ..ale to w międzyczasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydajesz mi się być strasznie spokojną osobą- przynajmniej z twoich wypowiedzi tak wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do fotek to się nie pali ... żartowałam nie chce robić twojej kolekcji zdjęć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼- na dobry początek dnia śpiochy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×