Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

oglądam właśnie TOP MODEL i zastanawiam się gdzie one takie długie nogi znalazły:D a ja taka z metra cięta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh z Kamasutrą to kiedyś miałam przygodę :P Poszłam do księgarni i tak przeglądam sobie różne książki, aż tu nagle w rękę wpada mi "Kamasutra". Ale jakieś takie grube te wydanie było więc zajrzałam do środka, a tam na pierwszej stronie napisane, że to wersja z ruchomymi obrazkami :P No to zaciekawiona patrzę na pierwszą prezentowaną pozycję, a tam "misjonarska" :D I na obrazku leży niewiasta, rozwalona w trzy pierdy na wyrku, obłożona poduchami, no jak to obrazki w stylu Kamasutry, kto widział ten wie o czym mówię. Ale na obrazku ani w oko chłopa :P Ale patrzę ja, a ze środka, tam gdzie książka jest zszyta, wystaje sznureczek :D To go pociągnęłam. I co się okazuje? Że nad łózkiem na którym leży niewiasta jest baldahim, a po sznureczku z tego baldahimu zjeżdża w dół goły chłop :D:D No to ja znów ciąnę za sznureczek To chłop frunie w góę :P I tak parę razy pociągnęłam i sznureczek szlag trafił :P Uciekłam z księgarni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno Chłop miał ptaka w stanie pełnej gotowości i jak frunął po tym sznureczku w dół, to idealnie trafiał w panią :P Ale ten co to wymyślił...szacun :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam z 16 lat jak poznałam swojego exa - mama jego miała ogromny zbiór książek i ma do tej- począwszy od historii skończywszy na Kamasutrze raz pamiętam przyjechałam za szybko i młodego nie było, jego mama zrobiła mi herbatkę i powiedziała jak chcesz to sobie coś poczytaj ( a że ja czytam wszystko co mi wpadnie w ręce no to chwyciłam za pierwszą lepszą książkę :-P ) w tamtym czasie nie wiedziałam co to jest ta "Kamasutra" - wyobraź sobie moją minę w momencie gdy zobaczyłam obrazki, odrzuciłam książkę jakby mnie parzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa mówiłam że siedzi w ukryciu i czyta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już tyle zdążyłyście napisać to musiałem najpierw przeczytać zanim coś napiszę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nie zostawiła... nie zdążyłam zauważyć tak mi gałki wyszły na wierzch taa 16 latki- w tych czasach w wieku 14 lat się zaczyna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie pomyślałam że może mogłabym udawać taką 16 jeszcze :-P Michaszkoo zbyt profesjonalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyt profesjonalne ....... hymmmmmmmm moge dac takie nie profesjonalne z imprezy jakiejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to chociaż 18- będziemy miały lepsze wzięcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zrobił lepszy rekord niż ja z kawą ;-) palił do rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty ja szczękę będę wyciągać żeby nie pokąsać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×