Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

musia艂am spa膰 kr贸tko i szybko ;-)- wyspa艂am si臋 i od 7 ju偶 na nogach a ty Michaszkoo bo wczoraj pod koniec co艣 ma艂om贸wny si臋 sta艂e艣 i gada艂am sama z sob膮 :-P- przyj臋艂am trzy warianty twojej ciszy i posz艂am spa膰 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiesz czasem sie zastanawiam czy Ci ludzie to tak na powaznie mysla czy to tylko taka prowokacja zeby innych zdenerwowac :]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
temat oczywi艣cie prowokacja ale osoby ju偶 pisz膮ce w nim pisz膮 na powa偶nie --- z takim podej艣ciem to 偶ycz臋 im tylko powodzenia w 偶yciu :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hahaha nie 偶artuj:-P--- przecie偶 to m艂oda dziewczyna, jeszcze jej minie a jak nie to zawsze mo偶e szuka膰 tego swojego idea艂u, tylko niech nie p艂acze jak facet jej powie po pewnym czasie w k艂贸tni " zamknij ***** bo ja tu rz膮dz臋 "

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
:] ale sam fakt ze ktos tak mysli wprowadza mnie w stan nerwicy :D taki jestem staram sie zrobic troche bardziej tolerancyjny ale chyba jestem po prostu zbyt stary by zrozumiec to :]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
po prostu inaczej wychowany ciekawa jestem jaka jest jej mamusia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
albo ja mam tak stoczone podej艣cie do 偶ycia albo ta dziewczyna jest moim zdaniem troch臋 chora

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja sobie dalem spok贸j :] nie ma po co laska ma 21 lat choc moim skromnym zdaniem i tak jest nieco mentalnie niedorozwinieta nawet do tego wieku :]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
21 lat i psychika 16-latki - a po ostatniej jej odpowiedzi te偶 odpu艣ci艂am sobie dyskusj臋 z ni膮 w jej wieku ju偶 powinna troszeczk臋 inaczej pojmowa膰 otaczaj膮ce nas 偶ycie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja jak byem mlodszy od niej to sluzylem w armii, wiedzialem czego chce i do czego daze w zyciu fakt ze odmienilo mi sie po pobycie w Iraku ale mimo wszystko ej nie bylem taki :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ZU a no nie ma :] mozemy poszalec :] my juz tutaj z kolezanka Dobrze szalejemy od rana :]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
e tam przejmujecie sie jakims dzieckiem co to glupoty przyszlo sobie popisac swoja droga zdjecie dostalem od niej :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×