Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

musiałam spać krótko i szybko ;-)- wyspałam się i od 7 już na nogach a ty Michaszkoo bo wczoraj pod koniec coś małomówny się stałeś i gadałam sama z sobą :-P- przyjęłam trzy warianty twojej ciszy i poszłam spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz czasem sie zastanawiam czy Ci ludzie to tak na powaznie mysla czy to tylko taka prowokacja zeby innych zdenerwowac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat oczywiście prowokacja ale osoby już piszące w nim piszą na poważnie --- z takim podejściem to życzę im tylko powodzenia w życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nie żartuj:-P--- przecież to młoda dziewczyna, jeszcze jej minie a jak nie to zawsze może szukać tego swojego ideału, tylko niech nie płacze jak facet jej powie po pewnym czasie w kłótni " zamknij ***** bo ja tu rządzę "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:] ale sam fakt ze ktos tak mysli wprowadza mnie w stan nerwicy :D taki jestem staram sie zrobic troche bardziej tolerancyjny ale chyba jestem po prostu zbyt stary by zrozumiec to :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu inaczej wychowany ciekawa jestem jaka jest jej mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ja mam tak stoczone podejście do życia albo ta dziewczyna jest moim zdaniem trochę chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie dalem spokój :] nie ma po co laska ma 21 lat choc moim skromnym zdaniem i tak jest nieco mentalnie niedorozwinieta nawet do tego wieku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 lat i psychika 16-latki - a po ostatniej jej odpowiedzi też odpuściłam sobie dyskusję z nią w jej wieku już powinna troszeczkę inaczej pojmować otaczające nas życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak byem mlodszy od niej to sluzylem w armii, wiedzialem czego chce i do czego daze w zyciu fakt ze odmienilo mi sie po pobycie w Iraku ale mimo wszystko ej nie bylem taki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU a no nie ma :] mozemy poszalec :] my juz tutaj z kolezanka Dobrze szalejemy od rana :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam przejmujecie sie jakims dzieckiem co to glupoty przyszlo sobie popisac swoja droga zdjecie dostalem od niej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×