Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Jedzie sobie koleś mercem przez Rosję. Zatrzymuje się koło autostopowicza. Patrzy, a ten jakiś brudny śmierdzi i te sprawy: - Nie zabiorę cię, bo jakiś brudas jesteś, merca mi pobrudzisz. - Proszę zabierz mnie, dam ci 2000$. Koleś pomyślał, merca w końcu umyje i będzie luks, a 2000 drogą nie chodzi. No to wsiadł i jadą. W końcu autostopowicz mówi: - Daj mi papierosa. - Chyba cie pojebało. Jeszcze ci papierosa dawać? - No daj, płacę 300$ za jednego fajka. Koleś pomyślał, że paczka kosztuje niecałe 2$, a tutaj 300 za jednego, to dał mu fajkę, tamten pali i mówi: - Stary weź mi obciągnij druta. - No to teraz już przegiąłeś. Jeszcze mam ci druta ciągnąć? - Słuchaj daję 10000$. Koleś pomyślał, ze kasa się przyda, a i tak nikt nie widzi. No to dobra. Zatrzymał samochód, nachylił się, zdejmuje najpierw spodnie brudne, śmierdzące, później majty - obsrane i zaszczane i zabiera się do roboty. A autostopowicz się rozłożył na fotelu, zaciągnął fajkiem i mówi: - Kurwa, jeszcze w życiu się tak nie zadłużyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta czeka na windę i oglądając się za siebie widzi mężczyznę w kominiarce. Wsiada szybko do windy a mężczyzna za nią. Jadąc windą mężczyzna do niej: - Na kolana i rób mi loda Kobieta przestraszonym głosem: - Nie, błagam nie! Mężczyzna jeszcze raz się powtórzył. Więc kobieta zrobiła co trzeba. Wnet mężczyzna ściąga kominiarkę i okazuje się że jest jej mężem i mówi: - I co kurwa jednak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napad na wiejski sklep. -Dawaj kurwa kasę !!! -Spokojnie panocku....jaką ? jęcmienną, cy grycaną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe gadam sam ze soba chyba :] A Dobrze to chyba po ta kawe na koniec miasta sie wybrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4.26 Mama dała Jasiowi ostatnie 50 złotych na zakupy (do wypłaty było jeszcze 2 tygodnie) i mówi: - Jasiek, kupisz chleb, margarynę i kawałek sera. Reszta kasy trafia na stół. Jasiek poszedł do sklepu ale po drodze spodobał mu się misiek za całe 50 złotych. Kupił misia i pędzi do domu. Matka na to: - Jasiu coś ty zrobił! Natychmiast idź i sprzedaj tego misia. Jasiek bez namysłu poszedł opchnąć misia sąsiadce. Wchodzi do jej mieszkania a sąsiadka w łóżku z jakimś facetem. Nagle rozlega się pukanie do drzwi. Sąsiadka wpycha faceta razem z Jasiem do szafy. Jasiek w szafie do faceta: Jasiu: - Kup pan misia. Facet: - Spadaj chłopcze. Jasiu: - Bo będę krzyczał. Facet: - Masz pięćdziesiąt złotych i siedź cicho. Jasiu: - Oddaj misia. Facet: - Nie oddam. Jasiu: - Oddaj, bo będę krzyczał. Sytuacja powtórzyła się paręnaście razy, Jasiu zarobił kasy od cholery, wraca do domu z zakupami (kawior, krewetki, szynki, i całą furę szmalu jeszcze przytargał). Matka do Jasia: - Jasiek chyba Bank obrabowałeś!? Natychmiast idź do księdza i się wyspowiadaj! Jasiek poszedł do kościoła, podchodzi do konfesjonału i mówi: - Ja w sprawie Misia... - Spier..... już nie mam kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na lekcji biologii Pani nauczycielce mucha siada na biuście. A ona nie może jej zabić. Zdenerwowana pani powiedziała klasie, że kto zabije muchę ten ma na koniec szóstkę z biologii. Cała klasa rzuciła się na muchę tylko nie Jasiu. Pani się pyta Jasia: - Jasiu czemu nie gonisz muchy przecież masz dwójkę na koniec? - Nie chce mi się. Po pół godzinie cała klasa leży zmęczona na podłodze, a mucha cały czas lata po suficie. A Jasio podnosi palec a mucha siada mu na niego. Pani się pyta Jasia: - Jasiu jak Ty to zrobiłeś? - Przecież nie na darmo przez pół godziny trzymałem palec w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michszkoo coś mi się wydaję że tą samą stronę z kawałami co ja czytasz:-P ZU kawa podana:) ...milady... masz śniadanko :classic_cool:??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkiem mozliwe :] zreszta na kazdej jednej sie powtarzaja ciezko jest znalezc cos oryginalnego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafa: -Wiesz zajączku, Ty nigdy nie będziesz miał takich rozkoszy jak ja. Gdy jem liście, czuje ich smak długo, długo. Połykam je, a one powoli spadają do mojego żołądka. W długim gardle czuję ich smak, tak długo, długo. Gdy piję wodę, leci ona długo przez gardło i się tym tak długo, długo rozkoszuję. Ty nigdy tego nie doznasz. Zajączek: - Żyrafa, a rzygałaś kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milady- to pomyśl i o nas...my chęcią podjemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policjant zatrzymuje w krzakach srającego mężczyznę i mówi - Proszę pana tu nie wolno srać, płaci pan karę w kwocie 5 zł - Ale ja mam tylko 10zł - To niech pan idzie rozmienić Chłop wychodzi z krzaków i krzyczy: - Eee, Zdzisiek choć się wysrać ja stawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co powstanie jak się połączy słonia z blondynką? Dwutonowa prostytutka, która oddaje się za fistaszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU czy ty to czytasz :-P Michaszkoo jakie myśli ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest dobre :) Dostałem piątkę i w mordę - krzyczy Jasiu przybiegając ze szkoły. - Za co dostałeś piątkę - pyta ojciec. - No bo pani zapytała się mnie ile jest 6x7, no i ja jej powiedziałem że to jest 42 - mówi Jaś - A za co w mordę? - No bo pani zapytała się mnie ile jest 7x6 - No przecież to jeden h*j - No tez jej tak powiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio mówi do taty: -Twój stary jest głupi A tata na to: -Ta chyba twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU nie sadze bym mial jakiekolwiek powody by sie tego w jakis sposób wstydzic normalna sprawa Wy ( w sensie wy-babki) tak nie macie czasami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×