Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

a jak serio to bym musiała się zastanowić z racji takiej że u mnie słowo mężczyzna to już dawno przestało funkcjonować :classic_cool: napisz swoje- zerknę swoim okiem ;-) a co myślałaś że spuści ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi zajączek do burdelu i pyta: - Niedźwiedzica jest? - Nie ma. - A wilczyca jest? - Nie ma. - To może chociaż lisica jest? - Nie ma. - A która jest? - Jest pytonica. - No dobra, może być. Poszedł zając na gore, ale gdy tylko wszedł do pokoju pytonica go połknęła. Ale zaczyna się zastanawiać: - Zaraz... śniadanie jadłam, obiad tez już był, a do kolacji jeszcze 3 godziny, więc to pewnie klient... I wypluła zająca. Na to zając, doprowadzając futerko do ładu: - Jak bierzesz do buzi, to mogłabyś uważać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼-hej:) ZU nie krzycz tak bo mi w uszach brzęczy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU❤️ Michaszkoo pewnie dalej trenuje na basenie- chce się pokazać z najlepszej strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mu powiemy żeby aż tak się nie starał :-P- bo nawet tej tali nie zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no zauważyłaś ZU że ten nasz Michaszko coś po tym basenie ma lepszy humorek :D Michaszko- 🌼 też idę po kawkę bo mnie zaraz będziecie zbierać z podłogi jak przysnę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Mamo, mamo zrób mi śniadanie... -Słuchaj, to że sypiam z twoim ojcem, nie oznacza, że możesz do mnie mówić "mamo". -No ale to jak mam mówić ? -Normalnie, Andrzej. :) Witam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×