Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

ja na pierwszym miejscu stawiam Grześki :classic_cool: później bounty i liony :-P kiedyś dzień bez grześka był dniem straconym dla mnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala czekolada z suszonymi truskawkami mniaaaaaaaaaaam grzeski tez lubie bananowe najbardziej i kiedys byla taka princessa o smaku arachidowym - mistrzostwo a z cukierasów no to bez dwóch zdan wygrywaja MICHALKI :D:D:D:D:D:D ale kiedys byly takie cuksy DUMLE pamietacie ??? byly zwykle i bananowe - majstersztyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białą czekoladę z truskawkami jeszcze nie jadłam :(- ale też miałam kręćka na punkcie białej czekolady wcześniej nie wierzyłam że można się uzależnić od słodyczy- przy tej czekoladzie się przekonałam :-P Michałki i Pawełki- hmmmm :-P a te cukierki jadłam- jakoś mi nie podeszły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z gotowania "kuchnie"- za jaką przepadacie najbardziej ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem fanem kuchni tlustej bigos , golonka, fasolka po bretonsku i ziemniaki w kazdej mozliwej formie :] ogólnie miecho i ziemniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ciasta wlasnej roboty mmmmmmmmmmmmm karpatka - mistrzostwo swiata tak samo jablecznik :] lubie tez ciasta z owocami i kruszonka na górze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU Michaszkoo mówi że częstuje dzisiaj białą czekoladą- ja się nie tykam bo się boję :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi raz nie chce się od białej czekolady uzależnić :-P- jeszcze za bardzo mi zasmakuje :D też jestem mięsożerna i obiad bez mięsa u mnie nie istnieje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie zastanawiam się nad materiałem - u mnie z gotowaniem to tak jak z ubieraniem- nie wszystko tknę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeżeli Michaszkoo już jest taki dobry i truskawki zbiera- to ja poproszę z śmietanką:-P nie tykam rzeczy źle przyprawionych - w tym przepadku tylko grzebie widelcem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryby- lubię tylko łowić ale nie jeść ale to mam od jakiegoś czasu- kiedyś bym się za rybami wściekła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś na obiedzie podano mi homara (trafili już na czas gdy nie przepadałam za tego typu jedzeniem)- wyobraź sobie chwile gdy wzięłam to do buzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa złowiłam bułkę ;-) Michaszkoo przestań już zbierać bo kręgosłup tobie siądzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja wzięłam ale byli uprzedzeni że może się to tragicznie skończyć :D zadowoliłam się później surówkami :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×