Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

hmmmm może pomóc ;-) jak się zaczął początek tygodnia?? bo ja ledwo na nogach stoję:-P a Michaszkoo nam nawiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm właśnie dostałam fotkę siostry z jej nową fryzurą - z chęcią zapytałabym się jej pod jaką maszynkę z farbą wpadła :-O nigdy z życiu rudych włosów ZU nie pracuj tyle :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam prawie jak dywanik u dyrektora:-P hihhi oj ja po wczorajszym dniu ledwo na nogach stoję i jeszcze oko mi spuchło;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam że oko spuchło nie od bicia się:-P- za grzeczna jestem ;-) jęczmień mi rośnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznaczę coś nie ktoś :-P hihi a z tym okiem to masz wprawę z wsadzaniem ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałuj nie wiesz co tracisz:-P zawsze może być ten pierwszy raz:D hmm coś mi się wydaję że ty dzisiaj niewyżyta jesteś :Dhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :)- trochę za wiele na głowie dzisiaj miałam :-P Michaszkoo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja jestem dzisiaj jeden chodzący problem Michaszkoo i połowę świata nie widzę :-P a ty już na miejscu? przestawiłeś się ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz w niedzele przyjechalem a przestawiac sie nie musze bo to tylko godzina rónicy przykladowo teraz u mnie jest 15:20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam wyżej- nie pisze o czasie - chodzi mi o przyzwyczajenie się do innego miejsca..:) u mnie pogoda pod zdechłym psem- zimno i pada a ja prawie łykam komputer tak mi się śpiochać chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie jest tak zle mam tutaj swoj dom i dzis jade do kolegi po swojego zolwia Stefana :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok musze juz sie zegnac bo mam spotkanie z szefostwem takze do puzniej 🖐️ wyspij sie dobrze :] 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×