Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

mają te określniki- sunia już słyszałam :D europejka kierowniczki- sekretarki powyżej 75+;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiem wam moja sytuacje z wczoraj przychodzi mi do apteki pan kolo 50 lat. Daje mi recepte, ja wyciagam z szuflady lek, licze sobie co trzeba, a pan mowi do mnie:" jaka jest cena spotkania z pania" :O ja do niego : ze co prosze?? a on: pytam jaka jest cena takiego spotkania? dopiero po chwili zalapalam ze w ten inteligentny sposob pytal o cene leku :P a gdybym tak nie pomyslala chwile dluzej i strzelila mu limo ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
poczulam tak okrutny glod tychze komplementow w postaci " suni, dupy, swini ze nagle wydalam sie sobie kobieta zupelnie bezwartosciowa :( Musze to przepalic wolajac o pomste do ksiezyca :D z/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zyki no tak madonna wiadomo ale ja gustowałem raczej w rapie wtedy takie były dla mnie czasy młodości tego słuchali koledzy z polskiej muzyki wtedy prawie nic nie znałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj co ja kiedyś usłyszałam w swoim kierunku - to szkoda słów:-O boje się wam powiedzieć bo się zgorszycie :D - sama się załamałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze śmiało nie wstydź sie my tutaj już i tak od pewnego czasu wymieniamy sie swoimi frustracjami to tak jakbyśmy byli w grupie wsparcia :] zawsze Cię podbudujemy jak coś złego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Michaszko!? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
dobra, mow, bo sobie bedziemy wulgaryzmow uzywac ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Tak na dobra sprawe to uwazam, ze kobiety potrafia swoim sposobem bycia, ubiorem zwrocic na siebie uwage. I tylko od nich samych zalezy jaki komplement chca uslyszec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja takie coś też kiedyś usłyszałem w kierunku dziewczyny od faceta tylko że to było skierowane do mojej kuzynki i koleś sie troche za szybko wyrwał skończyło sie marnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Rozwaliles mu twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na otwarciu kręgielni w moim mieście - dzień przed otwarciem dla osób z zewnątrz, miała być kultura- osoby na wyższych stanowiskach siedzę przy stoliku i słyszę " tej małej blondynce ale bym liznął" już się we mnie gotowało...to jeszcze nic obracam się a on " może drinka" :-O wstałam i przeszłam jak koło powietrza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostał tylko jeden raz i upadł więc specjalnej walki nie było :) " niechcący" dostał w nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zaznaczam że ubiorem nie prowokowałam - Michaszkoo ma fotkę z tej kulturalnej imprezy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Dobrze :D Ale to naprawde byl komplement , troche szorstki, ale mezczyzni nie maja litosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×