Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

jak o odkryłem w prosty sposób stwierdziłem z założenia że 1 dnia nic może sie nie dziać więc rozstawiłem w domu 3 kamery w miejscach że tak powiem ukrytych do których ona by nie zajrzała codziennie ak kąpała wieczorem dzieciaka to ja wymieniałem karty pamieci w kamerach a rano jak wychodziłem na cały dzien to włączałem kamery tylko że materiał zgrałem i obejrzałem dopiero po 3 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabrałem dziecko do jej rodzicow powiedziałem jaka jest sytuacja byli zszokowani nie chcieli mi wierzyć dopiero jak im pokazałem nagrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie noo ja nie rozumiem , przecież dziecko to taki mały człowieczek który nie może się bronić, ja jak czasami coś powiem do trzy letniej córki mojej siostry - to mi serce pęka w momencie gdy robi podkowę - a co dopiero jakbym widziała coś takiego .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrali jej prawa? interesowałeś się co dalej się dzieje z dzieckiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzieli że sie tym zajmom ale ja powiedziałem że jak nic nie zrobią z tym w sensie umieszczenia jej dobrowolnie w jakimś ośrodku na terapie to ja to zanosze na policje i mam to w dupie. Zabrałem dzieciaka nad morze na 3 dni jak wrociłem to dziadkowie sami wnosili sprawe o przyznanie opieki nad wnukiem czyli w sumie wszystko sie skończyło w miare dobrze dla dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam z nim kontakt do dziś dziadkowie go wychowali na rozsądnego chłopaka ale matki nie chce znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałem że takie małe dziecko zapomni ale nic błędnego takie coś nosi sie w sobie tak głęboko że sie nie zapomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze- takie przeżycia na psychice dziecka strasznie się odbijają - tym bardziej że dzieciak potrzebuje uczuć a nie terroru w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpisz ?? mowiłem że to cięzki temat :/ ale w Polsce kiedys chyba słyszałem że coś gorszego sie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich rzeczy Michaszkoo się nie zapomni- dziecku w czasie gdy formuję się mu psychika poprzez takie coś można zniszczyć go, w przyszłości może mu się to jeszcze bardziej odbić na życiu - może być nerwowy, nieśmiały- ale chorobliwie, może się czuć wyrzutkiem w szkole oj chyba bym nie chciała takiej matki chwycić w swoje ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam dokładnie jak to było i ile było tych dzieci ale pamiętam tylko jakąś głośną sytuację że dzieci w beczkach gdzieś koło domu znaleźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co słyszałeś ??? ja znam podobną sytuację - w rodzinie zastępczej się zdarzyła, chłopczyk poprzez przeżycia trafił do psychiatry - a matka ( nazwałabym ja po imieniu głupia ...) :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem sobie myśle że ten świat jest bezsensowny ludzie którzy tak bardzo pragną miec dzieci i zapewnili by im wszystko włącznie z miłością starają się o dziecko latami a potem latami o adopcję w czasie kiedy jakaś matka ma dziecko jako podwładnego to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czytałam jeszcze więcej takich katastrof- -- wiele matek pozwala na bicie dziecka przez swoich konkubinów a później jak dochodzi do tragedii to wypierają się ...że one nic nie widziały dzisiaj właśnie rozmawiałam z znajomą na taki temat ...stwierdziłam że jakbym ja była na miejscu tych matek to takiego faceta szybko z domu wyrzuciła- dziecko... to osoba która nie potrafi się bronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie szkodzi- ja uwielbiam tematy o dzieciach ale przy tych jakoś mi się serce kruszy - uwierz mi jakbym mogła ...to bym zaadoptowała takie kruszyny , żeby tylko je ochronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem to bardzo piekne ale brutalność dzisiejszych czasów sprowadza nas szybko na ziemię bo pieniązki robią swoje a niestety na dzieci to chyba jak na nikogo pieniądze trzeba miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo wydaje mi się że takie dzieci nie żyjąc w luksusie a otrzymując uczucia miłości, poczucie bezpieczeństwa bardziej by były szczęśliwe niż w takich rodzinach problemem w tych adopcjach jest to że wiele rodziców nie ma odebranych praw i dzieci czekają na adopcję latami :( smutna ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam dziewczynę która ma z życia znam dziewczynę ze szkoły która ma w tej chwili trójkę dzieci i żadne przy sobie- nie jest stworzona do bycia matka....tej też bym wyrwała zęby ile zajęło tobie czytanie tych 200 stron?? zastanawiam się sama żeby wrócić na początek topiku i przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie noo ja nie zasypiam tak szybko - jestem podekscytowana urlopem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolacja mówisz o tej porze:-P- przyznaj się co jadłeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że się tobie chciało tyle tego czytać - ja jestem na 11 stronie ;-) -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę na dwa dni do Szczecina hmmm później mam egzamin i ...to mnie blokuje strasznie , chciałam jeszcze Kraków zwiedzić ale zobaczę jak wyjdę z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×