Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

są w całości :] hehehe nie wiem co myślisz o facetach ale ja jestem z tych co lubią gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle o facetach ze gdzies sa tacy co umieja gotowac :) ja niestety jak juz wspomnialam dostalam jedynie raz na sniadanie jajka sadzone ktorych nie cierpie :) a facet umiejacy gotowac....marzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolerzanka siedzi teraz w innym pomieszczeniu więc nie wiem bo nie zglądam tam szef ją przeniósł na inne pietro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo gdzieś ty wsiąkł ???- my już tu z łzami zalane siedziałyśmy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o karpatce ciągle myślałyśmy- hmmm czytałam że nie udał się wypiek ;-) ale chociaż się dziewczyna postarała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prowokacja w 100% - ale przymnijmy że taka sytuacja faktycznie miała miejsce ...kobieta ta to takie stworzenie które nie widzi swoich błędów- słysząc te słowa twierdzi pewnie że to on jest winny tego co jest teraz- nawzajem powinni się przeprosić - w tym przypadku ...to ona powinna wyciągnąć rękę na zgodę - mężczyźnie pewnie nerwy po tylu latach słuchania jej lamentowania podeszły do góry- hmmm chociaż on będąc jako ta strona mądrzejsza z tego co widzę , mógł użyć innych słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śpię ale poczułem w sobie potrzebę komentowania innyc tematów :) nie wiem czemu przerażające jest to jak niektórzy są ślepi głusi i dysmuzgowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wypowiem sie :/ to zbyt mocny temat jak dla mnie bo nie potrafię sobie wyobrazić jak można być facetem który kocha kobiete jednocześnie ją krzywdząc w tak okrutny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miałem taką kobiete kiedyś która taka była dla swojego dziecka :/ Po tym co zobaczyłem u niej wiem jedno - nic mnie nie zdziwi już chyba boże przyomniałem sobie teraz i aż mi sie niedobrze zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zobaczyłeś ?? Michaszkoo to są toksyczne związki -kiedyś czytałam ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę na chwilę wyjść ale wracam za godzinkę i wtedy napisze ale przygotujcie sie na coś niezbyt miłego :/ bo poważnie takie rzeczy to ja tylko w filmach wczesniej widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×