Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

o sobie uświadom jedną ważną rzecz nic wartościowego to ty nie masz do przekazania żyjąc tak jak to robisz, czego ty te dzieci nauczysz skoro dla ciebie miłość jest bezwartościowa, :/ troche to przykre że tacy ludzie uczą młodzież a ja sie potem dziwie że 16-stki dupy daja na lewo i prawo no cóż szkoła uczy i wychowuje ciężką też możesz mieć sytuację jak kiedyś na wywiadówce wśród 20 osób okaże sie że z 10 panami sypiałaś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej msze sie wam pochwalić że bedę miał drugie dziecko :D:D:D:D:D masakra jak sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alejestem bardzo odpowiedzialnym chrzestnym i znając mnie bedę traktował dzieciaczka jak swojego :) tak samo jest z moim Michałem jest dla mnie jak syn :D a teraz bedę miał córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał to syn mojego najlepszego przyjaciela a Efi jest dzieckiem mojego ziomka z czasów służby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efi to skrót od elizabeth, tak jak w Polsce od imienia Aleksandra mają Ola skrótowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece do stanów - oni do Polski nie przyjadą bo po co :) nie są Polakami więc ja jade do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie wychowałem sie w stanach mam tam rodzinę ( no bo jak już wiadomo mój ojciec nie był polakiem) mam tam mnóstwo kumpli z którymi sie uczyłem czy byłem w armii i utrzymujemy kontakt do dziś zresztą ja sam często do stanów latam W Polsce mam znajomych których zazwyczaj poznałem nie w Polsce jak na ironię a teraz mieszkam w Londynie i tutaj też mam znajomych więc jest to chyba zależne od tego gdzie człowiek sie znajduje a z 2 strony ja jestem sam i dla znajomych mam zawsze czas więc być może też dlatego te kontakty sie nie osłabiają z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z mężczyzną też ale nie swoim ;-) musiałam prze bukować bilet , uzgodnić szkołę - i jeszcze z szefem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×