Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

możesz podać właściciela do sądu, bo dokumenty z datą wsteczną to przestępstwo, ale ja bym propoował podpisać i szukać nowej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chcą was zmobilizować do pracy poprzez tą "osłodę"- tylko zapomnieli że to nie jest sklep z ciuchami - dla mnie idiotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby zmusic nas do wydajniejszej pracy, to po pierwsze. A po drugie skoro jakies pieniadze beda placone jako premia, to firma placi wtedy mniejszy podatek i mniejsze skladki za nas, bo od nizszej podstawy leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisz- zobaczysz jaka będzie twoja pensja na tych warunkach jeżeli będzie naprawdę koszmarnie - to szukaj nowej pracy o ile macie taki rynek pracy u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze jest to przestepstwo walka z ta firma nie jest latwa, nie wiem czy wogole mozliwa. To duza siec a nie mala firma, tu nie ma jednego wlasciciela tylko cale przedsiebiorstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszko, Ty pewnie bedziesz wiedzial jak to jest, bo w tym wszystkim jest jeszcze jeden problem otoz w maju uzyskalam kredyt w banku. No i dostalam go na podstawie wczesniejszego zaswiadczenia, na ktorym mialam zupelnie inne dochody. Teraz dostane aneks do umowy i z tego wynika ze podpisalam go w kwietniu, a to oznacza ze w banku sklamalam na temat wysokosci moich dochodow...co z tym fantem zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;/ wiem dlatego czasem lepiej po prostu podpisać i w miedzyczasie szukać nowej pracy :P takie są teraz czasy a w Polsce to już wogóle KRYZYS to słowo które panuje od lat jeżeli chodzi o pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podpisuj aneksu, najlepiej załatw to z szefem powiedz mu co i jak że nie mozesz podpisac tego aneksu z taką datą bo kredyt w banku dostałaś itd. może facet (lub kobieta) okaże sie człowiekiem i dostaniesz nowy aneks do umowy jeśli nie idź do banku wyjaśnij problem każdy przyznany kredyt w razie jakichkolwiek problemów jest rozpatrywany indywidualnie, także kredytu z pewnością Ci nie odbiorą skoro już go przyznali za to może ustalą bardziej dogodne warunki spłaty. Mocną stroną w tym wszystkim jest to że w Polsce banki teraz chętnie udzielają kredytów wiec wiekszych problemów raczej z tego tytułu nie powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ludzie nie mają wyjścia bo z pracą też jest ciężko z tego co obserwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rozmowe przyjedzie facet i uwierz mi, to nie jest osoba do pertraktacji :O natomiast kredyt dostalam ale musze go splacic do konca trwania umowy o prace ktora mam obecnie, czyli do konca roku. Teraz taka moda w firmie ze przedluzaja umowe co rok o rok i jest dupa, bo nie moge miec dluzszych okresow splat, a co za tym idzie, raty mam wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prace z pewnoscia zmienie, tylko na spokojnie przemysle co i jak. Musze sie rozejrzec w regionie. Na pewno sie uda. A jak odejde to rozloze im apteke, bo pracujemy przy absolutnie minimalnej ilosci osob, czyli po jednej na zmianie :P nawet z urlopem dluzszym niz dwa dni to juz problem, bo co pare dni jest tez dyzur nocny i soboty tez pracuje nie za kase tylko za dzien wolny ktory mam odebrac. Jak zostana tu dwie osoby to bedzie duuupa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z takimi osobami nie idzie rozmawiać - tym bardziej że dane założenie obejmuję całą firmę , w takich momentach nie robią wyjątków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok no to są 2 opcje a w sumie 3 można zrezygnować z kredytu ale musisz sprawdzic czy to nie grozi jakąś karą finansową nakładaną przez bank. można przeciągnąć kredyn na nastepny rok rozbić raty na drobniejsze itd, ale potrzebujesz żeranta i musisz sprawdzić ilu tych żerantów byś potrzebowała i zaznaczam że nie każdy bank to robi albo możesz po prostu poprosić najbliższych żeby do końca roku trochę Ci pomogli w spłacie bo nie dasz rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, to jest standard wdrazany obecnie w firmie :O na szczescie na moje miejsce chetnych nie ma, bo nie dosc ze z ulicy sie tu nie przychodzi to na dodatek ja mam juz spory staz w zawodzie a tylko taka osoba moze zostac sama w aptece w dzien czy na dyzurze nocnym, stazysta ich nie uratuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszko, ja dam rade finansowo, bez problemu splace ten kredyt nawet przy tych nizszych dochodach po prostu cala sytuacja mnie irytuje, a ze strony banku sie troszke obawialam czy nie ma np. jakiejs weryfikacji po udzieleniu kredytu na temat moich deklaracji co do warunkow zatrudnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma :] nikt sie tym nie przejmuje jeśli mam być szczery sprawdzali to zanim udzielili kredytu i wszystko było ok a teraz gdy już ten kredyt masz to masz z nimi umowę i gowno ich obchodzi jakie masz teraz dochody ważne żebyś spłacała raty w czasie :] czyli witamy w Polsce :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mówiłam co mnie wkurzyło ;-) ale pochwale się że uzyskałam trzy tygodnie wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zapalić wracam w ciagu 5-ciu minut Obiecuję :D i zaraz opowiem o tym co mi sie przydarzyło a na wstępie tylko powiem że od paru dni mam doline emocjonalną i wacham sie w sumie zostałem postawiony w sytuacji bez jakiegoś specjalnie dobrego wyjścia bo co bym nie zrobił to ktoś na tym ucierpi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie myślę jak sobie je zapełnić :)- część poświecę na prawko , pojadę na dwa dni do Szczecina a później pomyślę - wszystko zależy od prawka jak co to zapraszam całe trzy tygodnie gotuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sierpniu też dostanę ;-) -- ale trochę mniej , tak więc wtedy będę orała a nie gotowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×